Mytí oken a profesionální čištění. Umývání oken, fasád ve výšce. Stržení, odstranění polepů z výloh

1457
okná umýť

Mytí oken je určitě jednou z úklidových záležitostí, kterou je lepší přenechávat profesionálům. A proto je nejlepší obrátit se na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA.

Je samozřejmé, že mytí oken…

dokonale čistá oknaJe samozřejmé, že mytí oken se pro lidi stává čím dál složitější záležitostí, protože se staví vyšší a vyšší budovy.  A umývat okna ve vysokém patře není nic příjemného, proto je logické, že se tomu většina lidí vyhýbá. Následkem toho jsou pak okna často špinavá. Ukládá se na nich čím dál více špíny zvenčí. Ttakže když se poté jednou člověk následně odhodlá, že by je umyl, tak poté stejně běžným mytím poté nejsou tak čisté, jak by si představoval. Proto je lepší tento složitý úkol lepší nechat na této firmě.

Disponuje totiž jak kvalitními…

Disponuje totiž jak kvalitními čisticími prostředky, které většinou běžně nekoupíte v obchodech, a také jak vyleštit okna beze šmouhproškolenými zaměstnanci, pro které není mytí oken ve výškách žádnou překážkou. Pro kvalitní provedení mytí oken je vždy důležité perfektně umýt celou plochu okna včetně jeho rámů a parapetů. Jejich technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky obrovským dlouholetým zkušenostem je vždy realizována jejich kvalitní technologie tzv. triku suchého leštění.

Pro zásadní firemní…

Pro zásadní firemní důraz na kvalitu provádění úklidových služeb proto nikdy pracovníci nepoužívají leštící přípravky. I když je to určitě fyzicky náročnější postup, okna vyleští pouze na sucho a tím je zaručeno, že okna kolik stojí mytí okenzůstanou déle čistá.  Společnost má spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. A to je také jeden z dalších problémů, co se často stává, když si lidé leští okna. Mají na oknech šmouhy a myslí si, že čím více leštícího přípravku na okna použijí, tak okna budou lesklejší. Ale bohužel, bude tam jen čím dál více nežádoucích šmouh.

A přesně toho…nano impregnace na okna

A přesně toho jsme si tak nějak byli vědomi i my. Potřebovali jsme umýt okna v naší internetové kavárně, která je opravdu ve vysoké budově, takže jsme věděli, že bude nejlepší obrátit se na profesionály. A těmi lidi z Praha 9, okna mytí skutečně jsou. Pro jejich zaměstnance to nebyl žádný problém, protože jsou zvyklý pracovat ve špatně přístupných místech a ve výškách. Proto okna vyčistili bez problému a my byli velice spokojeni. Jejich služby nenabízí pouze po území České republiky, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu. Takže pokud poptáváte mytí oken, tato firma je ta nejlepší možnost, jakou si můžete vybrat.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *