Impregnace udělala zázrak

121
Mytí fasády Praha

Pokud chcete mít dokonale umytá okna, a navíc tak lesklá a třpytivá, že vám je bude závidět kde kdo, pak si určitě objednejte úklidovou firmu. My jsme s ní byli naprosto spokojeni a nemáme jim absolutně co vytknout. Vše proběhlo tak, jak jsme se odmluvili, tým pracovníků přijel přesně na čas. A co jsme potřebovali? V obchodním centru máme s manželem fast food a součástí je také prostor pro zákazníky, aby si mohli v klidu sníst své jídlo. K tomu mají krásný výhled na město, jelikož náš fast food je prosklený. Neustále tu mámě nějaké čmouhy, otisky prstů a dlaní od toho, jak nám děti sahají na výlohy, z venku zase lze vidět prach a výkaly od ptáků. Když ale firma skoncovala se svou prací, výlohy byly dokonale umyté a vyleštěné tak, jako my bychom to určitě nezvládli. Mytí fasády Praha mají totiž k dispozici horolezeckou techniku, vysokozdvižnou plošinu a hydraulická ramena.

Vysvětlili…

Vysvětlili jsme jim naše požadavky a představy a oni se dali hned do práce. Byli jsme opravdu nadšeni, a proto jsme se rozhodli, že se podělíme o naši zkušenost taky s ostatními. Jejich technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Guma je na stěrce proto, aby se okna nepoškrabala a nezničila. Až okna zaschnula, tak pracovníci začali s leštěním. Díky dlouholetým zkušenostem využívají tzv. trik suchého čištění. Leštící přípravy u nich tedy rozhodně nehledejte, protože oni používají pouze suchou a čistou bavlněnou plenu, kterou dokonale vyčistí všechny skleněné plochy. I když je tento postup o hodně náročnější fyzicky, tak má výtečné výsledky a jejich technika leštění nemá rozhodně konkurenci.

Společnost…

Společnost má totiž spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. Nechali jsme si ale také ještě výlohy naimpregnovat speciální impregnací. Jedná se o tzv. nešpinavou úpravu skel. Tato technologie sníží náklady na údržbu výloh, prodlužuje jejich životnost a vylepšuje optický vzhled. Impregnace má ochranný účinek proti vodě a špíně a je založena na principu lotosového efektu. Na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. Impregnace má schopnost hydrofobizace, olejofobizace a ošetřené výlohy touto impregnací mají samočisticí schopnost. Zabraňuje uchycení plísní i vodního kamene. Široko daleko takovou techniku a prostředky rozhodně nenajdete. Je ve svém oboru nejlepší, a to víme z vlastní zkušenosti.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *