Kvalitní čištění oken v libovolných cyklech a termínech

119
Okna, mytí Praha 3

Nedalo mi to se s vámi nepodělit o dojmy ze služby mytí oken, vykonané úklidovou firmou Okna, mytí Praha 3Ta nám mytí oken zajišťuje teprve od letošního roku. A upřímně, škoda, že jsme je neznali dříve. Ono totiž v dnešní době najít spolehlivé a profesionální pracovníky není jen tak. Na hledání si musíte nechat záležet. Nejlepší jsou doporučení známých a přátel, ale ne vždy je máte k dispozici. Toto byl i náš případ. Potřebovali jsme někoho zajistit na mytí oken, jelikož jsme s předchozí firmou rozvázali spolupráci, kvůli jejich nekvalitní práci. Zezačátku jsme s nimi spokojení byli. Jenže po čase odešla většina pracovníků, kteří tvořili to zdravé jádro. A místo nich nastoupili nespolehliví jedinci. Rozhodli jsme se hledat znovu. Ale neznali jsme nikoho, kdo by je mohl nahradit a ani jsme nedostali od známých žádný tip. Trošku jsme tápali, co s tím budeme dělat.

Já…

Já jsem se však do hledání firmy položil. A strávil jsem přitom hodně času. Pročítal jsem příspěvky na netu i prezentace různých firem. Zaujaly mě z té nabídky dvě. Když jsem první zavolal, nezvedli to. A tak jsem zkusil štěstí následně u A SERVISU. A tam už jsem pochodil. Komunikace byla velmi rychlá a jednoduchá. Domluvili jsme se rychle. Do večera jsem měl návrh zakázky a její kalkulaci v e-mailu. Byla to skutečně fér nabídka. Ostatně, pokud vás bude zajímat, kolik si zhruba berou na metr čtvereční, lze si to i propočítat z informací uvedených na jejich webu. A tak za čtrnáct dní od naší domluvy jsme je přivítali poprvé. Pracovníci nelenili a skutečně od začátku až do konce jeli jak fretky. Práce odsýpala, a tak jsem tím nezabil celý čas. Vlastně jsme tam ani nemusel být, protože jsou tito pracovníci samostatní a z předešlých instrukci věděli, jak budou postupovat.

Jejich…

Jejich systém je velmi jednoduchý, přesto účinný. Všechny prosklené plochy museli vždy důkladně očistit a odmastit, k tomu využili jednoduchý trik, tzv. trik suchého leštění. Postupují tak, že v první řadě perfektně umyjí celou plochu okna včetně jeho rámů a parapetů. Nikdy k jejich práci nepoužívají leštící přípravky, což je důležité. Skleněnou plochu nechají proschnout a následně leští prosklené části na sucho čistou bavlněnou plenou. Samozřejmostí je, že před vlastním čištěním prosklených ploch strhnou a odstraní nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, bannery, tedy pokud je to potřeba a pokud tam jsou. Na základě této první zkušenosti jsme s nimi navázali dlouhodobou spolupráci, kdy nám okna myjí v cyklech jednou za dva měsíce.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *