Se specialisty je každá práce snadná

117

Provdala jsem se do Německa a s rodiči jsem vztahy příliš neudržovala. Za těch asi patnáct let mě byli navštívit asi třikrát. Naopak já je nikdy. Jelikož chtěli bydlet dále od města, vím akorát, že původní byt prodali a našli si domek k rekonstrukci na venkově. Do nedávné doby jsem netušila, v jak žalostném stavu se dům nachází. Rodiče mě nechtěli otravovat a žádat mě o pomoc. Nechtěli ani, abych viděla, v jak hrozném stavu nyní jejich dům je. Mí rodiče si mysleli, že na opravu domu stačí sami. Jenže zdaleka ne. Jiná dvojce by třeba dům nakonec opravila, bohužel mí rodiče nejsou zrovna fyzicky a technicky šikovní. Od školy pracovali pouze hlavou. Když jsem k nim poprvé přijela, nestačila jsem se divit. Dala jsem si však za úkol, že svým rodičům pomohu s opravami. No, co vám budu povídat. Sama jsem fyzicky na to nestačila. Bylo jasné, že bez stavební a úklidové firmy se nikam nepohneme. Ráda se zde s vámi podělím o zkušenost s úklidovou firmou, kterou jsem objednala a která mě mile překvapila. Na odborníky Mytí výloh Praha  jsem se obrátila s požadavkem mytí všech oken v domě.

Byla…

Byla hrozně zaneřáděná. Tuto firmu jsem si vybrala z toho důvodu, že se na dokonalé mytí oken již dlouhodobě specializují a za tu dobu si vytvořili svoje vlastní metody, které dovedli k dokonalosti. Roky zkušeností je naučily, že základem kvalitně odvedené práce je použití těch nejmodernějších technologií, vysoce výkonného a kvalitního strojového parku a vybavení. Jsou si vědomi také faktu, že ze všeho nejdůležitější jsou zaměstnanci, kteří ke své práci vždy přistupují zodpovědně a se vší pečlivostí. Je skvělé, že mytí oken jsou schopní provádět téměř kdekoliv. A to právě díky tomu, že jsou vyškolení profesionálové, a to i na práci ve výškách. V našem případě postupovali klasickým způsobem. Nejdříve ze všeho pečlivě umyli rámy oken, parapety a kličky a poté důkladně vyčistili skla čistým rozmývákem. Následovalo důkladné setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou.

Vše…

Vše je důležité udělat tak, aby na skle nezůstala jediná šmouha a sklo se tak mohlo lesknout ještě mnoho týdnů po vyčištění. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedli leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Jejich zaměstnanci leští sklo speciálním postupem takzvaného suchého leštění. Za roky praxe se přesvědčili o tom, že je vhodné absolutně vynechat leštící přípravky. Přesto, že se jedná o fyzicky daleko náročnější postup, okna vyleští pouze na sucho, a tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá a po nějaké době se vlivem povětrnostních podmínek neukáží na skle mapy po chemikáliích.  Práce na takto zanedbaných oknech byla velice náročná a vyžadovala opakované mytí. Ale nakonec se vše zdařilo. Jsem tak spokojená, že jakmile bude potřeba něco ohledně úklidu opět zajistit, vím, na koho se můžu v klidu obrátit.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *