Starostlivost je naší prioritou

137
tepování koberců

Založili jsme si rodinnou firmu, která se stará o správu nemovitostí. Své služby nabízíme především malým domům, kde je pár nájemníků. O co je menší počet nájemníků v domě, o to je víc domů, kterým své služby nabízíme. Přestože koberce v našich kancelářích udržujeme běžným úklidem byly značně znečištěné, byly na nich znát jak zašlapané nečistoty, tak skvrny od nápojů. Jelikož špína není dobrou vizitkou společnosti, rozhodli jsme se nechat koberce důkladně vyčistit profesionály. Ujala jsem se úkolu a začala jsem na internetu vyhledávat firmu, u které objednáme svoji zakázku. Pročítáním různých informací jsem zjistila, že většina firem čistí extrakční metodou. Která je sice levnější, ale není tak kvalitní, protože chemie působí pouze na povrchu koberce, není zcela vpravena v hluboké struktuře koberce a chybí u ní pečlivé rozkartáčování. Proto po zaschnutí zůstávají na koberci nepěkné fleky. A jak jsem četla a četla, zaujala mě firma tepování koberců, která nabízela strojovou metodu čištění.

Je…

Je to velká firma se silným zázemím,  vybavená nejmodernějšími stroji a kvalitní chemiií. A která se čištěním koberců zabývá již několik let a vyvinuli svoji vylepšenou kotoučovou metodou. Firmě jsem zaslala poptávkový email s prosbou o nacenění služby. Na můj poptávkový email reagovali okamžitě, domluvili jsme si termín. Zaměstnanci firmy dojeli v dohodnutý čas a ihned se pustili do práce. Nanesli chemii na celou plochu koberce, tu nechali nějakou dobu působit pro správný efekt čištění a pak začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem. A to dělali tak dlouho, dokud nebyly koberce čisté. Po vyčištění koberce pustili vysokotlaký třímotorový  vysavač, kterým všechnu pěnu odsáli pryč. Přestože je to fyzicky náročná práce zaměstnanci firmy  pracovali precizně a byli velmi milí. Koberec byl díky jejich práci dokonale čistý,  v kancelářích to pěkně vonělo.

Když….

Když jsem zjišťovala víc o jejich metodě, zjistila jsem, že účinnost a kvalita této technologie spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná a zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce, neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Opravdu jsem mohu všem tuto firmu doporučit. Firma nabízí celou škálu služeb, čištění a voskování podlah, mytí oken a čištění čalounění, mytí výloh, fasád a odstraňování grafitů a dokonce i plísní.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *