Školka, nové zateplení, nová okna a pomoc akrobatické skupiny

150
Praha mytí výloh

Naše školka si již výměnu oken a nové zateplení skutečně zasloužila. Jsem zde ředitelkou už dlouho, takže jsem dobře věděla, že byl nejvyšší čas. Sehnali jsme kvalitní odbornou firmu, takže vše dobře probíhalo i dopadlo. Jediným problémem se stala skutečnost, že si fasádní barva nerozuměla s novými okny. Stříkance, skvrny, otisky prstů… Chtělo to opravdu pořádně vyčistit, ovšem čas nás tlačil více, než kdykoliv předtím. Sám majitel stavební firmy nám dal tip na služby horolezeckých akrobatů Praha mytí výloh. Jejich práci zná osobně a přímo z terénu. Navíc, ještě nikdy neslyšel, že by si někdo stěžoval na kvalitu jejich práce, vystupování jejich pracovníků, či na jejich odbornost. To mě opravdu potěšilo, neboť najít zkušenou a spolehlivou společnost současně, to bývá velkou sázkou do loterie. Všechna jeho slova jsem si ještě ověřila na webu, neboť zodpovědnost mi ani neumožňuje jednat jinak.

S úlevou jsem zjistila, že vše co o této firmě říkal, je skutečně pravda. Mají totiž značné množství spokojených zákazníků jak doma, tedy v České republice, tak také na Slovensku, v Rakousku a Německu. Jedná se o jasný důkaz, že firma A SERVIS dokáže splnit představy a přání každého svého klienta. Přičemž své odborné služby poskytuje vždy v té nejvyšší kvalitě. Vždyť se také ve svém náročném oboru pohybuje již třicet let, takže jejich schopnosti jsou zoceleny bohatou praxí, která se nedá ničím nahradit. Pravdou sice je, že jejich služby se mi zdály trochu vyšší, ale moje pochybnosti velmi rychle rozptýlilo velké množství pozitivních hodnocení, doporučení a odkazů mnoha zákazníků.

Jejich…

Jejich slova byla více než přesvědčivá, takže společnost A SERVIS vlastně sloužila jako dobrý příklad skvěle vyváženého poměru mezi cenou a kvalitou. Pochopitelně, ze svého pohledu vždy upřednostním odbornost, kvalitu a precizní výsledky. Vždy se řídím slovy, která již vlastně zlidověla, ale jsou stále aktuální a neustále se potvrzují. Nikdo není tak bohatý, aby si mohl dovolit laciné věci! Vždy se každému vyplatí přiměřená investice do kvality a perfektní práce, než-li rozčarování a lítost nad polovičatým výsledkem. Mimochodem, na doplnění ještě jednu poznámku. Firma A SERVIS má úklidové a čistící práce opravdu v malíčku, takže každý klient zde najde kvalitní pomoc na vše, co právě potřebuje vyřešit. Kromě čištění a leštění oken se odborně věnuje také ošetření podlah, koberců, odstraňování graffiti a plísní, pracem ve výškách, dennímu úklidovému servisu.

Zkrátka, jedná se o společnost, kde se zákazník v žádném případě nemusí bát zklamání. Je tedy každému zřejmé, že se naše očekávání splnilo také u nás ve školce. Při uzavření smlouvy nám firma A SERVIS dala zřetelně najevo, že její odborní pracovníci učiní maximum, abychom byli s jejich profesionální prací spokojeni. A skutečně! Za pár dní jsme měli okna celé budovy v dokonalém stavu. Musím také přiznat jeden důležitý fakt – mnohé proto učinila již telefonní operátorka společnosti, která byla nejen velice příjemná, otevřená a vstřícná, ale ještě mi dokázala poradit takovým způsobem, že jsem se pro firmu A SERVIS vlastně rozhodla již v tuto chvíli. Navíc, již za pár hodin jsem veškeré potřebné informace měla ve svém e-mailu. Cením si to jako důkaz charakteru firmy a jejího prozákaznického přístupu.

Byl…

Byl zde návrh Smlouvy o díle, cenová kalkulace, informace ohledně termínu i technických podrobností. Měla jsem tak od začátku naší objednávky kompletní přehled. Jedním slovem výborné! Pokud tento přístup porovnám s jinými firmami, tak se to vlastně ani porovnat nedá. Jednoznačně přístup společnosti A SERVIS vnímám jako velmi vstřícnou vizitku a správný podnět k další spolupráci. Když se pracovníci této firmy pustili do práce – byly mi hned jasné tři podstatné faktory. Tito odborníci perfektně vědí co dělají, jsou vůči sobě nároční a svoji práci skvěle ovládají. Samozřejmě, hned vysvětlím. Přijeli k nám přesně v domluvený čas, což je v našich končinách stále tak trochu rarita. Po kratičké přípravě se okamžitě pustili do práce. A jejich přístup? Práce jim zkrátka odsýpala jedna radost.

Hned mi bylo jasné, že firma A SERVIS spolehlivě dodržuje jasně daná pravidla, svu odbornou činnost vždy fakturuje dle ošetřených metrů, nikoliv dle ubíhajícího času. Jejich technologický postup se vlastně dal velice dobře porovnat s informacemi na firemních webových stránkách. V první řadě všechny viditelné nečistoty důkladně oškrábali, neboť těch stop po fasádní barvě bylo neuvěřitelné množství. K této náročné praci použili profesionální pevnou škrabku s velmi ostrým korundovým břitem. Díky své zručnosti a zkušenosti se byla radost na jejich náročnou práci dívat. Okna po tomto zásahu vypadala neporovnatelně lépe. Po tomto kroku byla již konstrukce celého okna připravena k pořádnému umytí vlastoručně namíchaným čistícím roztokem. Uznale musím konstatovat, že precizně umyli nejen okenní skla, ale také s naprostou samozřejmostí všechny rámy, parapety i pozinkované plechy z vnější strany. Poté již mohla přijít ke slovu kvalitní stěrka s pevnou gumovou lištou, která spolehlivě odstranila jak poslední zbytky vody, tak také originálního čistícího roztoku.

Byla…

Byla jsem velmi zvědavá na způsob leštění oken, který společnost A SERVIS doporučeje svým klientům na webových stránkách. Jedná se o vlastní originální postup, který byl během třicetileté firemní praxe jedinečným způsobem zdokonalen. Odborníci firmy leští okna bez sebemenšího použití jakékoliv chemie! Spoléhají pouze na tzv. suché leštění, které se právě díky dlouholeté praxi skvěle osvědčilo. Spokojení zákazníci firmy – přitom vůbec nezáleží, zda se jedná o domácnost, nemocnici nebo firmu – tento způsob leštění velice oceňují a nemohou si jej vynachválit. Upřímně řečeno, ani se jim nedivím, neboť jsem na tuto metodu  získala zcela shodný názor. Přitom průběh tohoto leštění je kupodivu jednoduchý – okno je leštěno pouze kvalitní bavlněnou tkaninou, která je v dokonalé symbióze se silou paží pracovníka, v pečlivosti, trpělivosti a jeho zkušenostech.

Na konci tohoto úsilí jsou vždy dokonale lesklá a krásně čistá okna. Je zde důležité zdůraznit, že při porovnání chemického a suchého způsobu leštění je vítěz vždy jednoznačný. Mimochodem, okna se při suchém leštění vyhnou problémům, které souvisí s chemií. Právě chemické leštění způsobuje vlivem slunce a počasí, že se na okenním skle vytváří silně lepivá vrstva, takže se na čistých sklech velmi rychle opět zachytávají nové nečistoty a prach. To, pochopitelně způsobí klientovi nové vrásky na čele. Pokud se nyní zeptáte, jak to vše v naší nově zrekonstruované školce dopadlo, nemusím už příliš mnoho dodávat. Perfektní výsledek, maximální spokojenost a příjemný pocit, že lepší řešení bych nikde nezískala. Se společností A SERVIS jsme se dohodli, že úklidové a čistící práce budou už pouze v jejich režii. Proto je nyní již pouze na vás, zda chcete byt také jako zákazník na prvním místě. Ve firmě A SERVIS se jedná o jednoznačný fakt!
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

 

 

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *