I vaše podlaha mlže být opět jako nová

174
Praha čištění podlah

Ať už se rozhodne pro koberce nebo pro podlahu, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte ji i nečistot a bakterií. Ale vyčistit je podlahu opravdu důkladně je poměrně těžké, protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně a navíc nad tím vždycky můžete strávit milion času, a ani tak nemáte záruku, že bude podlaha vyčištěná podle vašich představ. Ale jsou i jiné metody, které jsou mnohem účinnější, například strojové čištění, kterou nabízí.  A potom, co jsem ji vyzkoušela, nedám na ni dopustit. Podlaha je po čištění perfektní a bez nečistot. Firma A SERVIS má s čištěním podlah dlouholeté zkušenosti. Vždycky jsem měla ráda zvířata, takže jak jsem začala bydlet sama, pořídila jsem si tři pejsky. A sice to s nimi byla práce, ale stálo to za to. Ale jen podlaha po nějaké době byla opravdu špinavá.

Sem…

Sem tam něco shodili, sem tam měly špinavé tlapky z venku a tak podobně. A samotné se mi podlaha vyčistit nepodařila. Takže bylo potřeba se o to postarat a s tím nám pomohla právě tato firma. Skvěle podlahu vyčistila a ještě poté nanesla i flotaci neboli vosk. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, se kterým prý mají ty nejlepší zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností.

Tento…

Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují. Takže nejenom že podlaha byla krásně vyčištěná, ale také se nám mnohem lépe čistí, když je to potřeba. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. Domluva s nimi byla perfektní a čištění betonové podlahy proběhlo tak jak mělo, byli velice ochotní a vůbec všechno, takže mě nenapadá vůbec nic, na co bych si u nich mohla stěžovat. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky. Mají opravdu široký výběr úklidových služeb.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *