I vaše podlaha může zářit čistotou. A to díky nátěru LSG

132
mytí linolea

Chtěla bych napsat pár slov o firmě, kterou jsem objevila přes internet, když jsem jednu hledala. Tato firma provádí mytí linolea a čistění kotoučovým strojem, který zaručuje hloubkové vyčištění kterékoli podlahy. A bylo vidět, že podlaha v našem stylistickém salonu už na tom nebyla dobře. Spíš na tem byla opravdu velmi vážně špatně. Proto museli přijít na řadu odborníci. Kontaktovala jsem proto lidi a popsali jim můj problém a následně jsme se domluvili na termínu a ostatních nezbytných záležitostech. Dobrý dojem na mě udělala už jen komunikace s nimi a dneska můžu říct. Že firma má velmi spolehlivé a profesionální zaměstnance. Přišli v daném termínu a k věcem, které se v salonu vyskytovaly byly velmi opatrní. Zkrátka odvedly perfektní problém. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie.

Pro…

Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Tato firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech prý používá i kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít. Takže pro nás byla naprosto nevhodná, takže u nás použili zásaditou chemii. Poté, co podlahu vyčistili, na ni nanesli voskový nátěr. Vosk nanášeli pomocí speciálního stroje. Sami mě hned navrhli, kolik tato již vyčištěná plocha potřebuje nátěrů. Mohla jsem zvolit pololesklý  nebo matný vosk. Navíc mě ujistili, že podlaha nebude kluzká, což je pro pohyb na parketu velice důležité.

Tímto…

Tímto bych chtěla všem čištění tuto službu a celkově tuto firmu opravdu moc doporučit, protože jsem s nimi měl výbornou zkušenost a naplnili moje očekávání ve všech směrech. A proto jsem se stala jejich pravidelnou zákaznicí. Zaměstnanci jsou navíc velice milí a skvěle se s nimi spolupracovalo. Jen se nesmíte zaleknout ceny jejich služeb. Je pravda, že jsou dražší, ale věřte mi, že se vyplatí do toho investovat. Výsledky jejich práce jsou totiž opravdu dlouhodobé. A udržování podlahy je potom opravdu hračka, takže pokud vás úklid příliš nebaví, tak toto pro vás bude, jako byste vyhráli jackpot. A proto všem tuto službu moc doporučujeme.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *