Uvažujete o úklidové firmě na čištění koberců ?

106
čištění koberců Brno

Jestli jsme se v něčem poučila, je to, že pokud jsou děti nápadně dlouho potichu, tak že není vůbec dobré podceňovat dětskou fantazii a nechávat děti bez dozoru. Byla jsem zabraná do většího úklidu skříní a  bylo nutné přebrat obsah hlavně nádstavců skříní, kam se ukládali především věci, které se moc nepoužívají. Moje děti napadla hra, při které vylily na světlý koberec skoro celou láhev modré aviváže. Po několika čištění saponátem na koberci zůstala namodralá skvrna, která ne a ne vyčistit. Až jsem se divila, že takhle nezůstává modré i oblečení??? Tak jsem sedla k počítači a hledala na internetu nějakou radu. Po přečtení několika recenzí na internetu jsem se rozhodla ,že nechám koberec vyčistit. Zbytečně bych jen ztrácela čas. Tak jsem přečetla pár recenzí a nakonec vybrala firmu čištění koberců Brno.

Byla…

Byla sice o něco dražší než ostatní firmy, na které jsem narazila, ale nabízela strojové čištění kotoučovým strojem. Které patří mezi nejúčinnější metody čištění a zvládne vyčistit i koberec s dlouhým vlasem. Velkou výhodou oproti extrakční metodě je ta, že kotoučové čištění nezanechává na koberci skvrny. Kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Čištění kotoučovou metodou je  účinné právě díky tomu kotoučovému stroji. Který chemii do koberce zapracovává tak dlouho, dokud není opravdu čistý. Tato metoda je sice časově a i fyzicky náročnější, ale na druhou stranu přináší opravdu vynikající výsledky. Kterých ostatní metody čištění nemohou dosáhnout ani omylem. Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce. Neboť výkonný vysavač, kterým bývá nakonec vysávna pěna z koberce, jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled.

 

A…

A po této zkušenosti musím všem firmu opravdu doporučit. Koberec byl dokonale vyčištěný, opravdu by na něm člověk nic nepoznal, celý byt vypadal díky tomu úžasně. Vzhledem k malým dětem jsem byla ráda, že byl koberec zbaven roztočů a bakterií. Zaměstnanci úklidové firmy se dostali k nám domů v přesně dohodnutý termín, bez zbytečného okolkování začali ihned pracovat, byli milí a příjemní, prostě vše proběhlo perfektně, takže si nemáme vůbec na co stěžovat a můžeme všem tuto firmu jedině doporučit, protože se jedná o skutečné profesionály, kteří vám vyjdou ve všem vstříc a jednají s vámi slušně a narovinu. Takže vám pak ani není líto, že jejich služby nepatří k tem nejlevnějším. Tato firma dále nabízí i čištění podlah, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. A své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Přijmou i zakázku  z  menšího města. A já sama jejich služeb určitě využiji i v budoucnu.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *