Strojové čištění je tou nejlepší metodou na čištění vašich podlah

171
jak umývat podlahy

I když jsou podlahy praktičtější než koberce z hlediska jejich udržování. Tak i tak je potřeba jim věnovat pozornost a vědět jak umývat podlahy. Rozhodně není dobré čistit je levnými čisticími prostředky nebo je dokonce kartáčovat obyčejnými kartáči, protože nekvalitní štětiny by mohli podlah poškrábat a poničit. A to by byla velká škoda, proto je lepší jejich čištění svěřit odborníkům. Toho si byli vědomi i jedni z našich zákazníků, protože než by se raději pustili do čištění podlah sami, vyhledali naši pomoc. U nás v  si zakládáme na používání jen těch nejmodernějších technologií a kvalitních kosmetických přípravků. Jednalo se o čištění na soukromé ortodontické klinice, kde se snažili. Aby to u nich vypadalo co nejlépe a s podlahami už právě nebyli spokojeni. Ale protože se do toho nechtěli pouštět sami, rozhodli se vyhledat naši odbornou pomoc. A náš kotoučový stroj a chemie si s tím dokázali poradit.


Protože…

Protože šlo o čištění běžných nečistot a obnovení vzhledu podlahy, veškeré nečistoty pustili už při použití první chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu. Což je právě chemie zásaditá. Použití kyselé chemie při čištění ne tolik závažných nečistot by totiž mohla podlahu poškodit.


Po…

Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením flotace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme do podlahy vetřít dvakrát až třikrát, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva. Která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. To se zalíbilo i našim zákazníkům, tak si jej na podlahy nechali nanést. Pro více informací o našich službách se podívejte na naše internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *