Každé okno se může lesknout jako zrcadlo. Stačí se obrátit na profesionály

156
mytí oken

Mytí oken je určitě jednou z úklidových záležitostí, kterou je lepší přenechávat profesionálům. Je samozřejmé, že mytí oken se pro lidi stává čím dál složitější záležitostí. Protože se staví vyšší a vyšší budovy a umývat okna ve vysokém patře není nic příjemného. Proto je logické, že se tomu většina lidí vyhýbá. Následkem toho jsou pak okna často špinavá, ukládá se na nich čím dál více špíny zvenčí, takže když se poté jednou člověk následně odhodlá, že by je umyl. Tak poté stejně běžným mytím poté nejsou tak čisté, jak by si představoval. Proto je lepší tento složitý úkol lepší nechat na našich zaměstnancích, protože v naší firmě disponujeme jak kvalitními čisticími prostředky. Které většinou běžně nekoupíte v obchodech, a také proškolenými zaměstnanci, pro které není mytí oken ve výškách žádnou překážkou. Pro kvalitní provedení mytí oken je vždy důležité perfektně umýt celou plochu okna včetně jeho rámů a parapetů.


Naše…

Naše technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky obrovským dlouholetým zkušenostem je vždy realizována vlastní kvalitní technologie tzv. triku suchého leštění. Pro zásadní firemní důraz na kvalitu provádění úklidových služeb proto nikdy pracovníci nepoužívají leštící přípravky. I když je to určitě fyzicky náročnější postup, okna vyleští pouze na sucho a tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá.  Společnost má spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra. Jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění.


A…

A to je také jeden z dalších problémů, co se často stává, když si lidé leští okna. Mají na oknech šmouhy a myslí si, že když přidají větší množství lešticího přípravku. Tak se jim šmouhy konečně podaří ze skal odstranit, ale bohužel to má opačný efekt. Ale bohužel, bude tam jen čím dál více nežádoucích šmouh. To si sama vyzkoušela spousta našich zákazníků. Naposledy jsme fasády mytí prováděli v divadle, kde bylo vidět, že nebyla už opravdu dlouho čištěná. Ředitel nám vysvětlit, že předchozí ředitel se o správu divadla moc nestarat. A když se teď stal ředitelem on, rozhodl se to dát do pořádku. A tak si na tu práci najal nás. A my jsme rádi, že byli s naší prací spokojeni a stali se pravidelnými zákazníky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *