V našem případě je mnohaletá spolupráce s obchodem dostatečně prověřila.

173
okna čištění

Dovolte mi, abych vám v krátkosti představil firmu, která nám myje obchod a skladové prostory už téměř pět let. V podstatě již od té doby, co jsme otevřeli novou prodejnu v Jihlavě. Jestli se nepletu, má na starosti i naši pobočku v Brně. Jsme s nimi domluveni na pravidelných cyklech čištění, které máme nastaveny takto. Zvenku je to jedenkrát za měsíc a z vnitřní strany jednou za tři měsíce. Bohatě to stačí a veškerá skla vypadají celou dobu nádherně a bez kazů.
Párkrát se nám stalo, že jsme potřebovali mimořádně výlohy i okna umýt mimo termín. A to tehdy, když jsme dělali menší rekonstrukci. Sice to nebylo žádné velké bourání a přestavba, ale i tak se hodně prášilo. Něco se nahazovalo a pak se všechny místnosti ještě malovaly. Takže to byla mimořádka, kvůli které jsme firmu volali o něco dříve. Z jejich strany nebyl vůbec žádný problém přijet. Naopak se nám snažili vždy maximálně vyjít vstříc. Jako vedoucí tohoto obchodu jejich proaktivní přístup velmi kvituji.

Prvně…

Prvně k nám chodíval mýt výklady a okna skoro vždy jen jeden pán, ale poslední měsíce už chodí jiní dva pánové. Pokud bych měla porovnávat jejich práci, tak na vysoké úrovni je to stále, a jsem s nimi velmi spokojená. Je vidět, že pracovníci jsou velmi pečlivě vybíráni řádně proškolováni a nemůže se stát. Aby v jejich firmě pracoval nějaký „umělec“. Výborné taky je, že nejenže jsou šikovní, ale je s nimi často zábava. Bývají to velmi veselí chlapíci, a to mi dokáže zpříjemnit den. Zvlášť, když k nám zavítá nějaký nepříjemný klient nebo se vyskytne problém s dodavatelem nebo našimi vlastními pracovníky. Nervy mám pořád napnuté, takže s pracovníky  dojde k takovému odlehčení dne.

Okna…

Okna čištění a výloh jim zabere většinou půl hodinky zvenku, zevnitř pak více. Je zde na to méně místa a je k nim horší přístup, a navíc máme na některých místech žaluzie. Co mě občas překvapuje, je to, že páni si nosí vždy jen jednoduché věci, jako jsou kbelíky, rozmýváky, saponát, bavlněné hadříky a v případě potřeby i něco navíc. Je to příjemné vidět, že nepotřebují žádné složité věci k dobrému výsledku. Placení pak řeší naše centrála. Cena se údajně vypočítává podle velikostí myté plochy. Takže abych to shrnula, za naši společnost nemám snad co vytknout. Proto již ani nehodláme měnit. Po těch letech kvalitního servisu. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *