Hned napoprvé jsem kápla na toho správného. Čištění fasád

153
čištění fasád

Nejsem úplně člověk, který se běžně s ostatními dělí o zážitky a zkušenosti. Ale nyní mi to nedalo. Věnuji se administrativní činnosti a u nás ve firmě se dlouhou dobu řešili pracovníci na mytí oken, včetně výškového mytí. A nemohli jsme nikoho sehnat. Zprvu na tuto pozici nabízeli skutečně mizerné mzdové podmínky. Takže se vůbec nedivím, že na danou pozici nebyl nával. Nakonec se přistoupilo k tomu, že bylo osloveno několik úklidových společností. Jenže vedení málokterá vyhovovala. Docela často jsem na pracovišti slýchávala stížnosti na nedostatek kvalitních pracovníků. čištění fasád

jak mít zářivě čistá okna  jak kvalitně vyčistit okna  lešticí přípravky na okna

Vzhledem k tomu, že…

Vzhledem k tomu, že jsem sama doma měla problémy vše stíhat, tak mě napadlo, že bych se také mohla poohlédnout po někom, kdo by mi dvakrát do roka okna omyl. Na internetu jsem našla velké množství firem, které zajišťují úklid v domácnosti, ale když jsem si důkladněji přečetla různé recenze, hodnocení a komentáře od spokojených zákazníků, byl zde jasný vítěz. Byla to firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., která měla opravdu hodně kladných hodnocení. Neváhala jsem a kontaktovala jsem firmu ohledně mytí oken u mě v bytě. Poslala jsem jim počet a rozměry oken. Ještě týž den mi byla zaslána cenová nabídka, která byla opravdu příjemná. A tak jsem si řekla, že uvidím. Pozvu je jednou. Pak se rozhodnu, jestli s jejich službou budu pokračovat.

jak docílit triku suchého leštěnímytí oken vez leštidellevné mytí oken

Ve sjednaný den proběhlo…čištění fasád

Ve sjednaný den přišli zaměstnanci firmy, kteří se okamžitě a bez zdržování pustili ihned do práce. Bylo vidět, že mají velmi bohaté zkušenosti, a jsou v tomto směru vyškolení a jednoduše vědí, co dělají. Začali tedy hned mýt okna pomocí rozmýváku a saponátu s vodou. Když byla okna důkladně umytá, pomocí gumové stěrky setřeli okna do sucha, a nakonec použili bavlněnou plenku, kterou okna krásně vyleštili. Ano, nepoužili žádné lešticí přípravky. Také jsem tomu nemohla uvěřit, ale skutečně na sklech nebyla ani jedna šmouha!

S firmou jsem trefila do černého. Jejich práce proběhla velmi rychle a kvalita jejich práce byla úžasná a všichni byli opravdu milí a ochotní. Na základě toho mi to nedalo a doporučila jsem je také v práci na čištění fasád. Vedení bylo tak spokojeno, že jsem dostala mimořádné prémie. A to se vyplatí.

mytí, leštění a impregnace okendlouhotrvající efekt mytí okenimpregnace oken

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *