Nechte čištění na nás

162
Voskování linolea

Vždycky jsem chtěla být svým vlastním pánem, a tak jsme se s kamarádkou rozhodly, že si otevřeme sekáč. A tak jsme si našly skvělé prostory, které jsme si začaly dávat do kupy. Ale ať jsme dělaly, co jsme dělaly, tak jsme vážně nebyly spokojeni se stavem našich podlah. Tak jsme si řekly, že jim na to najmeme nějakou úklidovou firmu. Ale protože jsme neměly se žádnou zkušenosti (ani naši manželé ne), tak jsme si společně sedli k internetu a hledali nějakou, která by měla dobré reference.

Nakonec jsme si vybraly firmu, protože měla nejlepší recenze. Protože nerady jdeme do něčeho, co nemáme vyzkoušené, tak jsme opravdu dlouho ověřovali reference, abychom měli jistotu, že to dobře dopadne. Tak jsme jim zavolali a domluvili jsme s nimi na termínu, kalkulaci a tak dále a nemohli se dočkat, až bude po čištění, protože na tu podlahu už dlouho nadávali a my prostě na to čištění neměli čas. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli.

Na čištění…

Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celý prostor a z výsledku jsme byli všichni nadšení. Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. Díky tomu ty prostory vypadali opravdu perfektně. Poté nám nabídli pravidelné Voskování linolea, což jsme po tom, co jsme viděli, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohli odmítnout. Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt, což je opravdu skvělá věc, protože aspoň budeme mít větší jistotu, že maminka na podlaze jen tak neuklouzne.

Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas.

Takže…

Takže pokud poptáváte úklidovou firmu, která by nabízela skutečně kvalitní čištění koberců, tak vám rozhodně doporučuji tuto firmu. My s nimi byly spokojení v každém ohledu a neměnily bychom, takže není nic, co bychom jim mohli vytknout. Jen cena jejich služeb je o něco vyšší. Ale rozhodně to není částka, která by vás měla zruinovat.

Navíc používají skutečně špičkovou technologii a ta kosmetika také určitě nebude levná, takže se na to člověk musí dívat i z toho úhlu pohledu. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *