Neradi uklízíte? Tak to my ano !

654
Mytí oken po stavbě

Nejsem zrovna ten typ, který by nechal za sebe dělat věci. Raději si vše udělám sám. Ale je jedna věc, kterou nemohu vystát, a tou jsou domácí práce, jako je utírání prachu, žehlení nebo třeba mytí oken. Do toho mě nutila máma již jako malého. Byla samoživitelka a já jsem ji musel, chtě nechtě, často v domácnosti zastoupit. Je zvláštní, že tyto práce nemohu vystát. Nicméně na vaření mám vzpomínky dobré. Od mámy jsem se naučil veškeré základy vaření a nyní, po letech dřiny a samouky, se mohu před svou ženou i přáteli vytahovat. Vždy se se mnou dobře najedí. Pro své vášně si vždy najdu čas, ale v případě mytí oken to opravdu neplatí.

Raději si někoho najímám. Dosud jsem měl spíše brigádníky. Dospěl jsem však do stavu, kdy mě přestalo bavit každoročně někoho shánět. Chtěl jsem mít tutovku. Dostal jsem doporučení na firmu. Ačkoliv bydlím kousek za Ostravou, vzdálenost pro ně nepředstavuje žádný problém. Mají zakázky po celé České republice a vlastně nejen to. Mají rovněž pravidelné klienty v Německu, Rakousku a na Slovensku. Zabývají se různorodými činnostmi, co se úklidu týče. Já jsem si je objednal na mytí oken v celém domě. Nejdříve jsme se domluvili pouze na jedné návštěvě. Posléze si plácli na dlouhodobou spolupráci.

Na zaměstnance…

Na zaměstnance je opravdový spoleh. Zatím se mi nestalo, že by dorazili jinak než ve smluvenou dobu. Svou práci odvádějí, dle mého názoru, nadprůměrně dobře. Jsou velmi precizní, milí, zábavní a s chutí pracovat. Zakládají si na profesionalitě a na pracovnících, kteří se v Mytí oken po stavbě rádi vzdělávají. Snaží se jít s dobou. A proto pořizuje nejmodernější techniku a čisticí prostředky, které jsou nejen efektivní, ale i dostatečně šetrné k ošetřovaným povrchům i životnímu prostředí.

Jejich technologie mytí je zajímavá. Protože není příliš obvyklá a například já jsem se s tímto přístupem setkal poprvé. Podle nich je vždy velmi důležité perfektně umýt celou plochu okna včetně jeho rámů a parapetů. Základ úspěchu spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývacím mopem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou.

Díky…

Díky obrovským dlouholetým zkušenostem je vždy realizována vlastní kvalitní technologie tzv. triku suchého leštění. Pro zásadní firemní důraz na kvalitu provádění úklidových služeb proto nikdy pracovníci nepoužívají leštící přípravky. I když je to určitě fyzicky náročnější postup – okna vyleští pouze na sucho a tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá. Společnost má spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra.

Jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. Při vlastním mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla. Hrozilo by reálné nebezpečí, že i staré leštidlo se za čas vlivem povětrnostních podmínek objeví nevzhledné stopy a mapy po leštění. Jsem opravdu z jejich nadšen. Velmi mi tím usnadnili život, za což jim patří díky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *