Prosperujúce podnikanie vďaka profesionalite

963
čistenie okien

 

 

Podnikám už niekoľko rokov. Krôčik po krôčiku sa mi darí rozširovať klientelu a s tým aj sortiment. Začína sa mi dariť, navyše sa nám teraz podarilo umiestniť našu pobočku veľmi blízko centra mesta. Má to ale aj svoje nevýhody. Sídlime na druhom poschodí, nie sme teda viditeľní pre zákazníkov, ktorým pohľad nezablúdi vyššie než nad prízemie.

Budova, v ktorej sídlime, je krásna stavba, bohužiaľ má vysoké stropy a je náročnejšia na vykurovanie miestnosti. S vysokými stropmi idú ruka v ruke veľké ťažké okná, ktoré síce z domu robia impozantnú stavbu, ale čo sa týka praktickosti a dostupnosti pre umývanie okien, je to veľký problém. Nie sme schopní si sami zabezpečiť umytie týchto okien, a preto nám tieto práce zabezpečia profesionáli na výškové umývanie okien.

Umývacia čata je perfektne vyškolená pre práce vo výškach, nechýbajú im potrebné vybavenie, zariadenie a istenie. Na umývanie našich okien im stačí montážna plošina, ale viem, že v niektorých prípadoch používajú aj horolezecké vybavenie. Určite tak zvládajú umyť veľmi zle prístupné okná.

Som s touto firmou veľmi spokojný, má priaznivé ceny, zamestnáva len spoľahlivých a schopných zamestnancov, ktorí vždy dodržiavajú termíny a pracujú veľmi starostlivo. Okná sa po ich umytí zakaždým perfektne lesknú. Je to predovšetkým vďaka takému triku, ktorý používajú. Keď totiž okná vyschnú, pustia sa do ich leštenia na sucho bavlnenou plienkou. Tento postup je síce náročný, ale za ten výsledok to stojí. Dozvedel som sa tiež, a neskôr aj sám sledoval, že takto vyleštené okná zostanú dlhšie čisté, pretože na nich nezostalo lepkavé leštidlo, na ktoré by sa nečistoty okamžite prichytával.Aby som to zhrnul, som s nimi úplne spokojný. Za veľmi rozumnú cenu máme skvelý servis a najčistejšie okná z celej ulice.

 

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *