Umývanie okien – pre firmu žiadny problém

180
Mytí oken Brno

Ako slobodný muž bez partnerky mám dosť skúseností s upratovacími firmami. Nebudem nič zastierať, som od prírody bordelár, upratovaniu nefandím a voľný čas radšej trávim vonku niekde s priateľmi alebo so svojimi koníčkami, než aby som sa zaoberal umývaním okien a podobnými činnosťami. Ale na druhej strane mať v dome poriadok mi tiež nevadí. Takže som sa rozhodol pre najjednoduchšie riešenie a na niektoré práce si najímam upratovacie firmy. Najčastejšie využívam ich služieb práve na umývanie okien.

Veľmi mi vyhovuje spolupráca s firmou, fasády čistenie . Vzhľadom k tomu, že ručia za svojich pracovníkom, ktorí sa vždy chovajú k vašim veciam ohľaduplne a prípadný spôsobený neporiadok po sebe zakaždým upratujú, nie som nútený na ich práci dohliadať.

Pri prvom stretnutí som si nechal opísať ich práce a raz som u toho aj bol prítomný. Precízne umyli rámy a parapety, vyčistili saponátom okná od špiny. Asi ako najpracnejšie sa mi zdalo záverečné leštenie, ktoré robia bavlnenou plienkou na čistom a suchom okne. Musím ale povedať, že ten výsledok potom stojí za to. Vo firme, kde pracuje, nikdy tak čisté okná nie sú. Väčšinou vyzerajú ušpinené. Keby sa ma tam na to niekto spýtal, určite im firmu odporučím.

 

čistiace prostriedky

čistiace prostriedky

Rovnako na nich ale najviac oceňujem to, že o nich skoro neviem. Keby nebolo tých čistých okien, myslel by som si, že u mňa riadia nejakí domáci škriatkovia.Každému, kto si váži svoj voľný čas a nerád ho trávi zbytočnými prácami, túto firmu odporúčam. Vo všetkom vám vyjdú v ústrety, odvedú svoju prácu kvalitne a prispôsobia sa vášmu programu.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *