Potřebujete vyčistit fasádu a nevíte jak na to?

199
Vlhkost vzduchu a tvorba plísně

Protože čištění fasád umí být velice složitou záležitostí, tak nabízí její odstraňování jedna firma. Protože odstranit plíseň bez speciálních prostředků a odborníků je prostě neskutečně těžké. Sami jsme si to vyzkoušeli. Pracuji v knihovně pro děti a mládež, kde máme hlavně knihy pro děti a naše fasáda už nebyla roky malovaná. A byla tak pěkně špinavá a na pár místech byla dokonce i plíseň. Takže bylo potřeba se o to postarat. Ale když jsme to zkusili s kolegou vyčistit, tak byste vůbec nepoznali, že jsme se vůbec o něco pokoušeli. Vlhkost vzduchu a tvorba plísně je neustálý koloběh.

jak se zbavit plísní na fasáděznečištěná fasáda

Tak bylo potřeba se obrátit na úklidovou firmu…

Tak bylo potřeba se obrátit na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. A jejich revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. Antimikrobiální působení  je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny.

nečistoty a plísně v namáhaném prostředí

Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch…

Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Ošetřené povrchy jsou při tom odolné dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků a jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností. Přípravky jsou ekologické s trvalou funkcí. Aplikační jednoduchost, cena, snadná údržba a široké spektrum možností užití činí z přípravků LSG moderní a efektivní řešení v ochraně proti napadení plísněmi, bakteriemi, houbami nebo kvasinkami. Takže jej všem musíme doporučit. A jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A taky musím vychválit i chování zaměstnanců. Jsou velmi milí a domluva s nimi je perfektní. Vlhkost vzduchu a tvorba plísně

jednoduchý způsob jak předejít plísním

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *