Protiplísňový nátěr je tou nejlepší medicínou na špinavou fasádu

305
likvidace plísně

V naší prodejně s kosmetikou jsme si už nějakou dobu říkali, že fasáda naší budovy není v úplně nejlepším stavu. Tak jsme řekli úklidovému personálu, aby se o to snažil postarat, ale bohužel neuspěl. Řekli, že je to mimo jejich možnosti odstranit odolnou špínu ze zdí a navíc se postarat i o likvidace plísně. A to jsme ani nevěděli, že tam nějaká plíseň vůbec je. Takže bylo potřeba na to najmout nějaké odborníky.

A těmi jsou zaměstnanci z firmy. A ráda bych se o ní zmínila, protože s ní mám skvělou zkušenost. Nabízí službu čištění fasád, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Antimikrobiální působení je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

Již…

Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky.

Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech.

Přípravky…

Přípravky neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření. Ošetřené povrchy jsou při tom odolné dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků a jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností. Přípravky jsou ekologické s trvalou funkcí. Aplikační jednoduchost, cena, snadná údržba a široké spektrum možností užití činí z přípravků LSG moderní a efektivní řešení v ochraně proti napadení plísněmi, bakteriemi, houbami nebo kvasinkami.

Domluva s nimi byla taky bezproblémová. Proto je moc doporučuji. I cena mi přijde v pořádku. Není to sice nejlevnější firma, ale z hlediska poměr cena výkon je to skutečně to nelepší firma, na kterou se můžete obrátit. Rozhodně jsme se na ně neobrátili naposledy. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *