Pozor na silné zdravotní riziko plísně, alergenů a roztočů v koberci a sedačce

274
Koberce čištění, Ostrava

Čas od času se pustím do šití oděvů. Nešiji pravidelně, tak si svůj kufříkový šicí stroj nosím do obýváku na svůj stolek. Šicí stroj už mám nějaký ten rok a potřebuje sem tam promazat. Jednou po ukončení šití jsem si donesla lahvičku, že stroj promažu, otevřela jsem ji a jak jsem promazávala, uslyšela jsem z kuchyně zvuk přetékajícího hrnce při vaření. Ihned jsem běžela do kuchyně zachraňovat škody a nedovřenou láhev jsem nechala postavenou na stole. Poněvadž jsem chtěla vyvětrat v kuchyni páru, otevřela jsem okno.

A to jsem neměla dělat. Průvan shodil moji otevřenou lahvičku s olejem na šicí stroj na koberec v obýváku. Ihned jsem začala čistit skvrnu vším, co jsem měla doma. Avšak skvrna odolávala . Bylo mi do pláče, koberec jsem koupila nedávno. Nebyl nejlevnější a ta spousta práce s jeho výměnou. Sedla jsem si proto k internetu a hledala nějakou úklidovou firmu, která by měla dobré ohlasy, aby to nebyly vyhozené peníze.

Po…

Po přečtení všeho možného jsem vybrala firmu Koberce čištění, Ostrava. Byla sice o něco dražší než ostatní firmy, ale zase je všichni opravdu moc vychvalovali, takže jsem usoudila, že by to být dobře investované peníze. A skutečně byly. Nabídli mi termín do týdne, obratem jsem měla v mailu návrh zakázky. Pracovníci přijeli na čas, který jsme měli domluvený a hned se pustili do práce.  Jejich čištění koberců zahrnovalo strojové čištění kotoučovým strojem, které patří mezi nejúčinnější metody čištění koberců.

Jak mě pracovníci poučili, velkou výhodou oproti extrakční metodě je to, že kotoučové čištění nezanechává na koberci skvrny.  A po této zkušenosti ji musím všem opravdu doporučit. Koberec byl dokonale vyčištěný, opravdu by na něm člověk nic nepoznal. Zaměstnanci této úklidové firmy byli navíc velmi milí a příjemní, takže je můžeme všem lidem, kteří poptávají službu čištění koberců, jedině doporučit. Hlavně se nesmíte nechat odradit tou vyšší cenou, protože lidé z A SERVIS odvádí opravdu vynikající práci, která za to stojí.

Z hlediska…

Z hlediska poměr cena výkon je ta firma pořád levná, takže za sebe tuto službu opravdu doporučuji. Moc dobře se mi s nimi spolupracovalo, takže za mě za jedna v každém ohledu. Nerada pracuji s nepříjemnými lidmi, i když odvádějí dobrou práci. To chcete mít jistotu, že s lidmi bude domluva a všechno klapne a ne se obávat, že dojde k nějakým nedorozuměním a nesrovnalostem. Ale tohle se vám u A SERVIS LIPKA, s.r.o. rozhodně nestane.

Tato firma dále nabízí i čištění podlah, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. A své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má firma široké pole působnosti. Pro více informací o jejich službách doporučuji se podívat na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *