Plísně jsou vždy problém. Zbavte se jich bez problémů

263
likvidace plísně

S plísní jsou vždycky potíže, pokud se vám někdy udělala, tak dobře víte, o čem mluvím. Nám se udělala na fasádě našeho svatebního salonu. A samozřejmě to tam nemohlo zůstat, protože by to mohlo odradit naše zákaznice, zkrátka na fasádě svatebního salonu plíseň němá co dělat. A chtěli jsme se to vyčistit, ale prostě nám to nešlo. A věřte mi, že jsme se snažili, ale savo bylo prostě k ničemu. Naprosto. A ta černá plíseň vypadala prostě otřesně.

Takže bylo potřeba vymyslet trochu radikálnější řešení než na to jen nadávat a plácat neúčinné prostředky. Začali jsme teda hledat na internetu na téma jak se zbavit plísní nějakou firmu, která by se o to postarala, protože bylo jasné, že my si s tím neporadíme. Chtěli jsme sice nějakou, u které bychom měli jistotu, že ji někdo z našich známých vyzkoušel a byla dobrá, ale nikdo žádnou neznal, tak jsme byli odkázaní na reference na internetu.

Alespoň…

Alespoň že tam dneska můžete najít vážně všechno, co potřebujete. A našli jsme tam firmu, která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací. Nejenom že to tedy vypadalo, že to bude už opravdu něco, co nám pomůže. Ale také jsme na tuto firmu našli všude jen pozitivní ohlasy. Takže jsme se rozhodli do toho investovat. V domluvený den přijel tým specialistů a o vše se postaral.

Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

Nikdy…

Nikdy by mě nenapadlo, jak snadno může plíseň vznikat a ani moje kolegy ne. A to platí i pro interiér, nejen pro venkovní stěny domu. Dá se totiž tvrdit, že jedna čtyřčlenná domácnost vyprodukuje denně mezi 12 až 20 litry vody a toto množství by mělo být pohlceno vzduchem v domácnosti. Pokud uvidíte na vašem okně kapičky vody, která vznikla z páry, tak není dobré dále vyčkávat.

Protože to už mnohdy bývá pozdě. Ale stejně je nejlepší si opatřit nátěr, protože potom má člověk jistotu jako jistotu. Ale pokud chcete mít jistotu, že nebudete mít problémy s plísní, je lepší se spolehnout na nátěr. Protože sama za sebe mohu potvrdit, že funguje opravdu spolehlivě. Nám se plíseň už nikdy neobjevila. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *