Nenecháme děti v ohrožení plísně

228
řešíte plísně

V naší budově provozujeme několik různých kroužků pro děti, jako jsou tanečky, keramika, kreslení, dramaťák a spoustu dalších věcí a většina kroužků je plných, takže se v budově vystřídá poměrně hodně dětí. Takže to byl velký problém, když se nám po celé budově zvenčí začala tvořit plíseň. Nešlo si toho nevšimnout a samozřejmě se nám začali hromadit stížnosti od rodičů. Báli se své děti vodit do takového prostředí, jelikož je známo, že plísně způsobují různá onemocnění.

Chápali jsme samozřejmě jejich obavy. Proto bylo nutné tento problém začít co nejdříve řešit a to jednou pro vždy. Muselo to z fasády co nejdříve zmizet, aby to děti nijak nepostihlo. Hledali jsme na internetu a našli jsme tam firmu, která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací. Nejenom že to tedy vypadalo, že to bude už opravdu něco, co nám pomůže, ale také jsme na tuto firmu našli všude jen pozitivní ohlasy, takže jsme se rozhodli do toho investovat.

V domluvený…

V domluvený den přijel tým specialistů, přičemž já jsem byla celou dobu u toho. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření.

Univerzální aplikovatelnost na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout, výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru.

Životnost…

Životnost nátěru se pohybuje v 100% dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 12 let. Další informace samozřejmě naleznete i na samotném webu firmy. Tudíž pokud hledáte skutečně účinnou zbraň proti plísni, tak doporučuju LSG od A SERVIS LIPKA, s.r.o. Od té doby máme od plísně pokoj, takže jsme byli rádi, že se to dalo takto bez problému vyřešit.

Byli jsme taky moc rádi, že neměli problém s tím přijít o víkendu, abychom kvůli tomu nemuseli kroužky rušit, protože spousta rodičů by neměla kam děti dát, když si mohou děti vyzvednout až pozdě. Byli jsme s nimi moc spokojení. Takže firmě mnohokrát děkujeme, takže pokud řešíte plísně, můžeme je jen doporučit.

 

 

 

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *