S likvidací plísně se spolehněte na profesionální služby

296
likvidace plísně

V naší úklidové firmě nabízíme celou řadu úklidových služeb a jednou z nich je i likvidace plísně, protože se jedná o záležitost, o níž se bez pomoci špičkové technologie bohužel nezbavíte. Na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. A to byl i náš problém, protože se plíseň tvořila v místnosti, která byla na sever. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucí plísně, je nátěr LSG, který v naší firmě nabízíme.

Je to nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému stoprocentně zbaví. S tím samozřejmě zajišťujeme kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Naše antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na…

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Jinak záruku garantujeme dva roky. Náš postup čištění je následující. Na povrch znečištěný plísní naneseme desinfekční prostředek.

Po odstranění nečistot a biotického napadení poté naneseme nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. LSG je aplikovatelný i na dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Zkrátka si tím můžete pojistit všechno, u čeho se výskytu plísně bojíte. A jak vlastně plíseň může vzniknout? Jedním z problémů může být příliš rozdílná teplota mezi jednotlivými místnostmi.

Platí…

Platí zásada, že mezi jednotlivými místnostmi by neměl být teplotní rozdíl vyšší, jak 4 oC. Pokud máte v nějaké místnosti výrazně nižší teplotu, tak když se do ní (například po otevření dveří) dostane výrazněji teplejší vzduch, už to může být problém. Teplý vzduch totiž v sobě obsahuje mnohem více vodních par, které se na chladném místě usadí a začne kondenzovat ve vodu. A kde je vlhko, tam je zpravidla i plíseň.

Proto se vyplatí udržovat konstantně stejnou teplotu. Jednou z našich posledních zakázek bylo odstraňování plísně v malířském kroužku. Provozovatelky se to nejprve snažily odstranit samy, ale uvědomily si, že to není možné, tak se poté obrátily na nás. Pro naše zaměstnance to již nebyl žádný problém a daly jsme jejich pracoviště opět do pořádku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *