Cena za odstranění grafiti a způsob ochrany fasád před spreji

351
Brno čištění graffiti

Musím říct…

Musím říct, že tato událost mě opravdu zasáhla. Dost mě to vzalo a celé mě to mrzelo. Ale říkal jsem si, že řešení tohoto problému by mohlo pomoci spoustě lidem. Kteří se třeba trápí s podobným problémem a netuší, jak by jej mohli účinně vyřešit. Já jsem musel řešit posprejování nové rozhledny. Ta byla omítnutá na světle béžovou, takže to graffiti ještě více vyniklo. Opravdu hrozné. Nechápu, jak je někdo schopen poničit takovou hezkou věc pro lidi, jako je rozhledna. Z toho mi bylo opravdu smutno. A z počátku jsem netušil, jak to mám napravit. Naštěstí jsem narazil na společnost Brno čištění graffiti. Původně jsem si říkal, jak budu to graffiti odstraňovat sám. Vůbec jsem ale netušil, co s tím. Chvíli jsem přemýšlel, že si na to povolám malíře. Ale nakonec jsem tak neudělal. Bál jsem se, že by to nestačilo. A dobře jsem udělal! Pracovníci z A SERVISU mi později řekli, že tento krok zákazníkům výrazně nedoporučují. Protože zamalovat graffiti bez předešlého odstranění nedělá dobrý výsledek.

 

Graffiti…

Graffiti totiž prostupuje, minimálně jsou vidět jeho kontury. A to rozhodně nepůsobí esteticky. Takže to by byly vyhozené peníze. Graffiti tedy bylo potřeba nejdříve odstranit, aby byl výsledek uspokojivý. Graffiti odstranili pracovníci tím způsobem, že jej nejdříve co nejvíc zeslabili. A poté postižené místo přetřeli danou fasádní barvou. Ale pak jsem rovnou nechal udělat také preventivní zákrok. Aby bylo odstranění graffiti trvalé. A žádný vandal už nemohl rozhlednu spreji nijak poškodit. A SERVIS totiž vyvinul službu, kterou je kvalitní antigraffiti ochranný nátěr. Díky antigraffiti nátěru se případný sprejový výtvor vandala totiž nevsákne až do samotné struktury fasády. Proto jde pak jakýkoliv sprejový výtvor snadno oddělat pryč. A to vždy se sto procentním výsledkem. Což se bohužel bez nanesení tohoto speciálního antigraffiti nátěru zaručit nedá. A SERVIS LIPKA, s. r. o. navíc zajistí i následný servis, pokud by se teda vandalství na rozhledně mělo opakovat.

 

Co je…

Co je ale úplně skvělé a troufnu si říct, že u konkurence to nenajdete, je fakt, že následný servis poskytuje A SERVIS úplně zdarma. To je opravdu velmi spravedlivá nabídka. Není divu, že si tato služba a vlastně i celá společnost A SERVIS získala velkou oblibu také v zahraničí. A to u našich sousedů – na Slovensku, Německu a v Rakousku.  Úspěch společnosti A SERVIS je založen na využití všech jejich zkušeností, které tato firma získala za více jak dvacetileté působení v tomto boji s graffiti. To neuvěřitelným způsobem devastuje naše životní prostředí a dosud nikdo (a to ani naše či mezinárodní legislativa) nebyl schopen docílit účinných výsledků. Proto je potřeba si vážit práce takových firem, jako je A SERVIS. Kteří se snaží bojovat s graffiti vandalstvím po svém. A řekl bych, že docela úspěšně. Minimálně z toho, co jsem viděl na vlastní oči. Rozhlednu se A SERVISU podařilo dát do původního stavu bez známky předchozího graffiti znečištění.

 

 

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *