Hledáte spolehlivou metodu na vyčištění koberce? Spolehněte se na kartáčové čištění.

195
Čištění sedaček, koberců Praha 3

U nás doma rádi zavařujeme a to všechno možné, od zeleniny, marmelád, až po domácí kečup. Takže jsme jednou měli zase naše zavařovací období, tak jsme se pustili do zavařování višní. Ale dopadlo to katastrofou, protože jedna zavařovací sklenici se nám podařilo vylít. A protože máme všude koberce, a to i v kuchyni, tak to znamenalo průser na entou. Bylo potřeba to vyčistit. Ale zkoušet jsem mohla co jsem chtěla, ale bylo to úplně k ničemu.

Takže to chtělo plán B a tím bylo, že jsme se vydali do úklidových potřeb a nakoupili na to přípravky, které se o to měli postarat. Ale nepostaraly. Nemůžu říct, že by to nemělo sice žádný efekt, ale tmavá růžová skvrna byla na koberci pořád hodně viditelná. Takže naším plánem C bylo obrátit se na úklidovou firmu. Ale protože jsme nechtěli, aby to byla zbytečná investice, tak jsme hledali někoho, kdo by měl opravdu dobré reference.

A netrvalo…

A netrvalo to dlouho a objevili jsme firmu Čištění sedaček, koberců Praha 3. Byly na ni jen samé pozitivní ohlasy, a tak jsme se rozhodli, že si koberce od nich zkusíme nechat vyčistit. Dobrý dojem na nás udělali hned zezačátku. Protože domluva s nimi proběhla velmi rychle a byli velmi ochotní. Jejich čištění koberců zahrnovalo strojové čištění kotoučovým strojem, které patří mezi nejúčinnější metody čištění koberců.

Velkou výhodou oproti extrakční metodě je ta, že kotoučové čištění nezanechává na koberci skvrny. A náš koberec byl po jejich práci jako nový, po višních nebyla ani památka a dezinfekce v koberci krásně provoněla nejen kuchyň, ale celý byt. Jejich čištění je účinné právě díky tomu kotoučovému stroji, který chemii do koberce zapracovává tak dlouho, dokud není opravdu čistý. Tato metoda je sice časově a i fyzicky náročnější. Ale také přináší opravdu vynikající výsledky, kterých ostatní metody čištění nemohou dosáhnout.

Jediné…

Jediné, před čím je asi třeba varovat, je jejich cena. Strojová metoda čištění rozhodně nepatří k těm nejlevnějším. Ale na jejich obranu, ta cena je oprávněná. Ta práce je fyzicky náročná, a mají opravdu ty nejlepší dostupné možné technologie a kvalitní čisticí chemii, takže když se to všechno sečte dohromady, tak člověk nemůže očekávat, že to bude levné.

Tato firma se dále zabývá i čištěním podlah, čištěním fasád a mytím oken a výloh a všech možných skelných povrchů a odstraňování plísní a graffiti. A to vše realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *