Kotoučový stroj je na podlahu něco jako ibalgin na bolest. Čištění, voskování podlah

266
Mytí Uherské Hradiště, podlahy

Pokud…

Pokud vlastní hospodu nebo nějaký jiný podnik, tak určitě víte, že udržování podlahy není žádný med. Každý den, ale opravdu každý den se vylije či vyklopí aspoň jedna věc. A nestává se to jen zákazníkům, samozřejmě se to může stát i personálu. Ale co si budeme nalhávat, u zákazníků je to častější. A k naší práci patří i udržování prostředí. A takové udržování podlah není zrovna jednoduché. A v poslední době to bylo čím dál horší, tak jsme si řekli, že se obrátíme na nějakou úklidovou firmu. A nakonec jsme si vybrali společnost Mytí Uherské Hradiště, podlahy. Měla totiž nejlepší reference – všichni lidi na internetu o nich psali vážně hezky. Však si to můžete sami ověřit na diskusních fórech. A neměli problém přijet až v jedenáct večer – ten den jsme zavřeli o něco dřív, ale stejně se jednalo o pozdní hodinu a jejich zaměstnanci byli ochotni se nám přizpůsobit. Jejich úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii.

 

V některých…

V některých případech používají kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pak vše stačilo pak vše setřít jen vodou a moje podlaha byla zase čistá, byla jsem z toho v úžasu. A kolegyně taky. Dále mi doporučili, abychom si nechaly podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností.

 

Tento…

Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Takž po dobu jednoho roku mi bude podlahu chránit natolik, že už se takto nezanese a stačí ji pouze klasicky umývat, jako předtím. Tímto bych chtěl všem služby této společnosti doporučit, protože o kvalitách jejích služeb není pochyb. A jak říkám, v hospodě, v restauraci, baru se taková věc skutečně hodí, protože pak stačí podlahu vytřít a vypadá neustále dobře. Zaměstnanci byli moc milí a ochotní, což se také tak často nevidí. Jedná se skutečně o kvalitní podnik s proškolenými a milými zaměstnanci, kam se budeme určitě rádi vracet. Jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *