Ochrana zateplených fasád proti černé plísni. Mytí a dezinfekce stěn, fasád od řas Brno

305
Brno plísně, čištění fasád

Jsem vedoucím…

Jsem vedoucím naší prodejny s pralinkami, kde prodáváme všechny možné druhy čokolád a čokoládových pralinek. A před nějakou dobou jsem se rozhodla, že si necháme vyčistit naši fasádu. Protože nejenom, že už byla opravdu špinavá, ale vedle vchodu se dokonce začala dělat plíseň. Sice jsme se všichni snažili s tím něco dělat, ale rozhodně nám to nešlo podle našich představ. Použili jsme na to několik čisticích přípravků, ale ani jeden z nich nezabral. Takže bylo potřeba najít nějakou úklidovou firmu, protože jsme to tak nechtěli nechat. Taková věc totiž dokáže zákazníky vážně odradit. A člověk se ani necítí dobře, když pracuje v prostředí, které není úplně v pořádku, i když ta plíseň byla zvenku. Jsme zkrátka perfekcionisti. Takže jsem začala hledat na internetu, abych si přečetla, kterou lidi na diskuzích nejvíce doporučovali. A našla jsem výškařskou společnost, specialisty horolezce,  firmu Brno plísně, čištění fasád.

 

A nejenom…

A nejenom, že díky jejich práci je zeď zase opět v pořádku, ale i my vysvětlili, co plíseň vlastně způsobuje, a to hlavně i v interiérech. Naštěstí na každý problém je řešení. A co se týče plísní, tak je řešením protiplísňový nátěr LSG právě od této firmy. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkala. Protože plíseň je už skutečně pryč. Jsou to opravdový profesionálové a jestli budu mít ještě někdy problémy s plísněmi, tak se na nikoho jiného obracet nebudu. Ale jsem si jistá, že s jejich nátěrem LSG s nimi už určitě žádné problémy mít nebudu. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

 

Po zaschnutí…

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Díky tomu je venkovní zeď naší prodejny je opět v naprostém pořádku. Takže pokud máte problémy s plísní, a nebo se jich obáváte, rozhodně vám doporučuji, abyste si ten nátěr nechali dát. Je to totiž to nejlepší opatření, které proti plísním můžete udělat. Všem tuto firmu moc doporučuji, byli jsme s nimi spokojeni v každém ohledu. Pro více informací o tomto nátěru a o servisu této firmy vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. Nabízí totiž i celou řadu dalších úklidových služeb, a věřím, že i ony budou velmi kvalitní. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *