Znáte kotoučový stroj? Kartáčové rotační čištění a tlakové sání. Čištění koberců a sedaček Brno

255
Koberce Brno, čištění

Pracuji…

Pracuji v čajovně a jsem tam pracovně nejstarší. Takže mám i nejvíce zodpovědnosti a věcí na vyřizování. A nedávno jsem si říkala, že koberce už opravdu nejsou v nejlepším stavu. Je pravda, že mít koberce v jakémkoli podniku není úplně moudrá volba, ale v čajovnách je to už taková tradice, že tam ty koberce bývají. Nějak si neumím představit čajovnu s podlahami. A sice bylo zakázáno po nich chodit v obuvi, ale bylo těžké hlídat všechny zákazníky. Takže podle toho potom ty koberce také tak vypadaly. A bylo potřeba je skutečně vyčistit. Tak jsme si řekli, že si na to najmeme úklidovou firmu. Ale to byla taky katastrofa. Po jejich čištění zůstaly na koberci stále fleky, skvrny od čajů a všeho možného dalšího byly stále vidět. Plus přibyly ty nové od toho šíleného čištění. Zaměstnanci firmy nám na to jen řekli, že se s tím víc nedá nic dělat, že víc se s extrakční metodou dělat nedá.

 

Byli jsme…

Byli jsme vážně naštvaní, protože s takovým jednáním jsme skutečně nepočítali. Zaměstnanci potom začali být pěkně hrubý. Takže nejenom, že to byly vyhozené peníze a zkazilo nám to všem zúčastněným náladu. Ale pořád se nevyřešila otázka kolem koberců, byly stále špinavé. Sedla jsem si na to hned k internetu a hledala firmu, která by nabízela jinou metodu než tu, kterou používala tato firma. A po přečtení všech možných recenzí, článků a diskusních fór jsme narazili na úklidovou Koberce Brno, čištění, která místo extrakční metody využívala strojové kotoučové čištění. Bylo to konečně něco jiného, než extrakční metoda, tak jsme si říkali, že by to mohlo konečně zabrat. Ale než jsme jim zavolali, ještě jsme si na internetu ověřili, jak to funguje a jak jsou s tím lidi spokojení. Ale byly na to jen samé pozitivní ohlasy, takže jsme si docela vydechli a měli aspoň nějakou jistotu, že to dobře dopadne.

 

Kontaktovala jsem…

Kontaktovala jsem zaměstnance firmy a vysvětlila jim můj problém. V domluvený den k nám domů přišli dva pracovníci, která koberec konečně vyčistili dle našich představ. Jejich zaměstnanci byli navíc velmi vstřícní a ochotní, takže není nic, na co bychom si mohli u této úklidové společnosti stěžovat. Jsou sice o něco dražší než úklidová firma, ale na rozdíl od ní si s tím aspoň věděli rady a nebyly to vyhozené peníze. A když k tomu přičtu jejich slušnost a profesionalitu, nemám co řešit. Jakmile naše koberce budou opět potřebovat vyčistit, na nikoho jiného se obracet nebudeme. Tady jsme spokojení v každém ohledu. Pro více informací o jejich servisu navštivte jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

 

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *