Strojové čištění dlažby, linolea, vinylové, průmyslové podlahy. Impregnace, voskování Plzeň

276
Čištění průmyslových podlah

I když…

I když jsou podlahy praktičtější než koberce z hlediska jejich udržování, tak i tak je potřeba jim věnovat pozornost a pečovat o ně. Rozhodně není dobré čistit je levnými čisticími prostředky nebo je dokonce kartáčovat obyčejnými kartáči. Protože nekvalitní štětiny by mohli podlah poškrábat a poničit. Proto je lepší vždy zvážit prvně čištění pomocí profesionálních metod, než si ji zničit. A poté pořizovat podlahu novou. Proto bychom čištění podlah chtěli věnovat tento článek, ab lidé měli možnost zvážit všechny alternativy. U nás v A SERVIS LIPKA, s. r. o. si zakládáme na používání jen těch nejmodernějších technologií a kvalitních kosmetických přípravků. Jednalo se o čištění prodejny se zdravou výživou. Snažili se to nejdříve vyčistit sami, ale nepodařilo se jim to, tak se obrátili na nás. A náš kotoučový stroj a chemie si s tím dokázali poradit.

 

Protože…

Protože šlo o čištění běžných nečistot a obnovení vzhledu podlahy, veškeré nečistoty pustili už při použití první chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá. Použití kyselé chemie při čištění ne tolik závažných nečistot by totiž mohla podlahu poškodit.

 

Po čištění…

Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením flotace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme do podlahy vetřít dvakrát až třikrát, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. To se zalíbilo i našim zákazníkům, tak si jej na podlahy nechali nanést. Naše služby firmy Čištění průmyslových podlah realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *