Výškové mytí oken, prosklených stěn. Odstranění polepů ze skel. Čištění fasád od plísně v Plzni

449
Mytí oken Plzeň

Naše firma…

Naše firma Mytí oken Plzeň se zabývá profesionálním a kvalitním zajištěním úklidů různého druhu. Díky týmu zkušených pracovníků, kteří jsou odborně proškoleni je naše firma špičkou ve svém oboru. Máme svou stálou klientelu nejen v na území České republiky, ale také v Německu, v Rakousku a na Slovensku. Zabýváme se mnoha druhy čištění, od mytí oken a čištění výloh, přes odstraňování plísní, čištění koberců a podlah až po odstraňování graffiti. Ke kvalitnímu mytí oken používáme trik suchého leštění bez použití leštidel. Ten jsme si sami vynalezli a postupem času dovedli k dokonalosti. Nejdřív umyjeme veškeré nečistoty z rámů oken a z parapetů. Potom odstraníme špínu a prach a také pečlivě omyjeme kličky.

 

Následně…

Následně umyjeme skleněnou plochu čistým rozmývákem se saponátem. A odstraníme umyté nečistoty kvalitní gumovou stěrkou. Po tomto procesu necháme skleněnou plochu proschnout. Až je sklo důkladně proschnuté, pečlivě ho vyleštíme suchou bavlněnou plenou. Zásadně nepoužíváme leštidla. A to proto, že v žádném případě nezaručí dlouhotrvající lesk. A proto je potřeba umývat okna častěji, než je nutné. Po nějaké době navíc jsou na skleněných tabulích vidět šmouhy. Leštidla na sebe totiž navazují prach a pyl, které zvýrazní na okně tahy a kruhy, kterými bylo okno leštěno. Ty jsou na oknech ve velmi krátké době po umytí zřetelné a tak kazí vzhled okna. Máme tedy za to, že je zbytečné vyhazovat peníze za leštidla, která navíc udělají více práce, než užitku.

 

I díky tomu…

I díky tomu je cena našeho mytí nesrovnatelně nižší, než nabízí konkurence. Kromě toho, že za naše služby jsou levnější. Nemusíte je využívat tak často. Takže ušetříte dvakrát tolik. Naši zaměstnanci jsou schopní umýt okna a vyčistit výlohy téměř v jakýchkoliv podmínkách. Jedná se totiž o proškolené profesionály. Nejen v oblasti úklidu, ale také na práci ve výškách.  Se vší pečlivostí postupujeme i při práci v advokátní kanceláři. Tam jsme byli pozváni, abychom umyli okna. Celý tým byl s naší prací spokojený. A to dělá spokojené i nás. Právě proto, že je s námi tolik lidí spokojených patříme ke špičce v našem oboru. Máme spoustu zákazníků, kteří se na nás opakovaně obracejí. A právě jejich věrnosti si ceníme nejvíc. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *