I v boji s plísní se dá vyhrát. Stačí se obrátit na ty správné lidi, odborníky na sanaci plísně

366
likvidujeme plísně

V našem…

V našem nonstop bistru se nám udělala plíseň a asi si umíte představit, jaký to byl pro nás problém. Protože tato místa jsou hygieniky vždycky nejvíce střežená. A ani jsme nechápali, jak je to možné, protože jsme se o úklid opravdu pečlivě starali – právě proto, abychom neměli žádné problémy. Snažili jsme se to prvně vyčistit sami, ale všechny ty prostředky, které jsme na to nakoupili, nám byly k ničemu. Takže bylo potřeba přejít k plánu B, a sice najít nějakou úklidovou firmu, která by se o to postarala. Ale doteď jsme neměli se žádnou zkušenosti, tak jsme byli odkázaní na internet. A tam jsem konečně něco objevila v rubrice likvidujeme plísně. Narazila jsem na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o. která měla vážně vynikající reference. A tak jsem se s nimi domluvila. Byli vážně moc milí a ochotní.

 

Nejenom…

Nejenom, že plíseň očistili, a to tak, že se už nevrátila, ale navíc jsem se od nich dozvěděla i řadu věcí o tom, jak vlastně plíseň vzniká. Navíc jsme se od nich dozvěděli spoustu užitečných informací, které se dají rozhodně využít v domácnosti, abyste předešli plísním. Abyste plísni předešli, tak by mezi jednotlivými místnostmi neměl být teplotní rozdíl vyšší, jak 4 oC. Pokud máte v nějaké místnosti výrazně nižší teplotu, tak když se do ní (například po otevření dveří) dostane výrazněji teplejší vzduch, už to může být problém. Teplý vzduch totiž v sobě obsahuje mnohem více vodních par, které se na chladném místě usadí a začne kondenzovat ve vodu. A kde je vlhko, tam je zpravidla i plíseň, o tom jsme už určitě slyšeli sami. Plíseň se vždy držela prostorů, kde bývá vlhko, jako jsou sklepy a podobně. Proto se vyplatí udržovat konstantně stejnou teplotu.

 

A vyplatí se to…

A vyplatí se to i z hlediska nákladů na topení. Lepší je v obytných místnostech dodržovat teplotu v rozsahu mezi 18 a 22 stupni Celsia, než nechat místnosti nehospodárně vychladnout pod 18 stupňů. Ale stejně nejlepší je spolehnout se na LSG, který funguje už opravdu stoprocentně. Jedná se o protiplísňový nátěr od této firmy, který mi pomohl se těch problémů zbavit. A já vám ho všem vřele doporučuji, protože pokud si už s plísní nevíte rady, tak toto si s tím stoprocentně poradí. A to i za přijatelnou cenu, když uvážím, kolik takové služby u úklidových firem normálně stojí. Za kvalitu se vyplatí si připlatit a v tomto případě se to určitě vyplatilo. Takže pokud poptáváte likvidaci plísní, tady jste na správné adrese. Díky nim se už plísně nemusíme obávat a naše bistro je tak v naprostém pořádku. A nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb. Které realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku a v Německu, takže je vidět, že tato firma má skutečně široké pole působnosti.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *