Graffiti působí velmi nevábně. Jak se prakticky bránit proti grafity a sprejům. Anti graffiti nátěry Brno

218
Fasády, graffiti Brno

Provozuji…

Provozuji noční klub a jednoho dne, když jsem šel do práce, přivítalo mě u jeho vchodu obrovské graffiti. A vypadalo vážně ohavně. Přemýšlel jsem, co s tím, ale došel jsem k závěru, že pouhé přetření barvou by asi nic neřešilo. A vypadalo to vážně hrozně, musel jsem s tím něco udělat. Už tak má někdo proti nočním klubům předsudky a takové graffiti lidi dokáže pěkně odradit. Tak jsem si řekl, že se obrátím na nějakou úklidovou firmu. Sedl jsem si teda k počítači a hledal někoho, kdo by měl dobré reference, nakonec jsem našel nejvíce informací ve vyhledávání Fasády, graffiti Brno.  A nejvíce se mi líbila úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. která nabízí i odstraňování graffiti. A i tuto službu jako všechny ostatní lidi na internetu opravdu vychvalovali. A nebylo to ani předražené, jak jsem se obával.

 

Tak jsem jim zavolal…

Tak jsem jim zavolal a zařídil jsem si u nich čištění té barevné ohavnosti. Graffiti díky bohu bez problému odstranili. Většinu dali dolů pomocí čisticích prostředků, a poslední tenkou vrstvu zamalovali barvou, takže graffiti neprosvítalo. Poté všechny zdi natřeli antigraffitovým nátěrem, což je účinnou ochranou proti dalším takovým skvostům. Vytvoří na fasádě ochranný filtr, který zabrání hloubkovému usazení spreje do omítky. Takže pokud se na něm graffiti objeví, jde to dolů bez problému. AGO navíc fasádu zafixuje, při odstraňování graffiti se tedy nezmění její barva ani struktura. Odvedli opravdu perfektní práci. Byl jsem s jejich prací moc spokojený, takže přidávám tuto recenzi na internet, abych pomohl dalším, kteří potřebují poradit ve výběru, protože jsme s touto firmou byli spokojeni opravdu ve všech ohledech.

Zaměstnanci…

Zaměstnanci jsou navíc velice milí a profesionální a s lidským přístupem, z čehož jsem byla opravdu nadšená. Vše vám vysvětlí a přesně řeknou, jak co funguje, takže se z jejich strany dočkáte skutečně profesionálního přístupu. Takže pokud poptáváte úklidovou firmu, tak tady jste opravdu na té správné adrese. Nabízí i celou řadu dalších služeb, takže když budete potřebovat i něco dalšího, tak se na ně určitě obraťte. Jsem si jistý, že všechny jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich odstraňování graffiti. A své služby nabízí na celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže je vidět, že firma má široké pole působnosti. A až budu potřebovat něco dalšího, určitě se nebudu obracet na nikoho jiného. Tady to mám vše pod jednou střechou se zárukou té největší kvality. Takže pokud poptáváte odstraňování graffiti, tak vám vřele doporučuji tito firmu. Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi milí a je s nimi perfektní domluva. Skutečně mě nenapadá nic, co bych jim mohl vytknout.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *