Invazivní černá a zelená plíseň na fasádě. Zdravotní riziko je příliš velké

459
Plísně, mechy, fasády

Sen…

Se sestřenic jsem jako malá snila o tom, že si otevřeme společně nějaký módní salon, kde budeme prodávat luxusní oblečení, boty i doplňky. Nic, co by měla každá druhá žena nebo dívka, ale originální kousky oblečení. To se nám kupodivu podařilo asi před 5 lety. Jsme nadšené, že děláme opravdu to, po čem jsme toužily jako malé. Prostě se nám splnil sen. Ale stačilo opravdu málo, aby se nám náš sen zničil a zbortil jako domeček z karet. A co za tím stálo? Naprostá banalita. Plíseň. Obyčejná plíseň. Nemohli jsme se jí na fasádě salónu hrozně dlouho zbavit. Pořád jsme na stěnu stříkaly nějaké desinfekční přípravky, a dokonce jsme fasádu přetřeli na jinou barvu. Myslely jsme si, že nám to pomůže. Ale plíseň se vždy objevila znovu a byla ještě větší.

 

 

To nám odlákávalo zákaznice…

To nám odlákávalo zákaznice. Nikdo přeci nechce chodit do módního salonu vybírat oblečení, když vidíte plíseň a nečistoty. Napadlo nás, že budeme muset pozvat profesionály. V kategorii vyhledávání Plísně, mechy, fasády jsme se zorientovaly v problematice. Na internetu jsme našly firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která měla mnoho pozitivních recenzí od bývalých klientů. Byli to soukromníci i třeba velké firmy. Tak jsme si řekly, že to zkusíme. Když jsme do firmy volaly, paní operátorka nám dala na výběr, jaký den nám nejvíce vyhovuje. To bylo skvělé, že jsme si mohly vybrat i hodinu návštěvy firmy. Když tým dojel, tak si prohlédli stěnu a začali hne pracovat. Bylo jasně vidět, že se vyznají a nedělají tuto práci poprvé. Pro odstranění plísně požívají speciální nátěr LSG, který patří v boji s plísněmi k nejúčinnějšímu přípravku.

 

Nátěr je velice účinný…

Nátěr je velice účinný a odolný. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Nátěr lze aplikovat nejen na fasády domu, ale také na dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Aplikace nátěru je také snadná. Nejprve jde na řadu mechanické a chemické čištění fasády tlakovou vodou s čistící chemií, která udrží fasádu v dobrém stavu. Fasáda je dokonce i jednotně barevná a není potřeba obnovovat fasádní výmalbu. Pak je na řadě chemický nástřik, a nakonec se aplikuje protiplísňový nátěr LSG. Nátěr vydrží na fasádě dokonce 4 až 6 let, v omezené míře pak 10 let. To je skvělé, že nemusíme řešit něco podobného zase za pár týdnů a že máme jednou pro vždy klid. A SERVIS je opravdu nejlepší volbou při odstranění plísně z fasády. Prostě bezkonkurenční jednička.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *