Tvorbě plísní je lepší předcházet. A zde se dozvíte jak, LSG Praha

396
Plísně v bytě Praha

K tomu, aby se vám doma udělala plíseň, stačí opravdu, ale opravdu málo. Například pokud si hodně potrpíte na květiny a máte jich plný dům, nebo často sušíte prádlo ve vašem domě, tak je potřeba si pořídit kvalitní odvlhčovač vzduchu, jinak si zaděláváte na problémy s plísní. Problémem je dokonce, pokud máte i moc pokojových rostlin. Měli byste se snažit často větrat, tak jak jen to je možné. Také je dobré snažit se mít ve všech místnostech stejnou pokojovou teplotu, protože rozdílné teploty mezi místnostmi rovněž přispívají k tvorbě plísní.

Naštěstí existuje řešení, jak se plísní spolehlivě zbavit. A tím je protiplísňový nátěr LSG od firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Plísně v bytě Praha. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkala. A pokud už teď víte, že je váš dům náchylný na tvorbu plísně, tak na nic nečekejte a nechejte si ten nátěr dát. Radím vám, mám s nimi ty nejlepší zkušenosti a rozhodně vám pomohou, postup jejich práce je následující.

Na místo…

Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. A protože jsem s nimi měla takovou skvělou zkušenost z minula, tak jsem je kontaktovala, když jsem si do obýváku nakoupila krásný starožitný nábytek. A protože jsem se bála, aby se plíseň nevytvořila i na něm, tak jsem si na něj nechala dát LSG jako prevenci. A nyní se nemusím bát, že by se mému nábytku mohlo něco stát.

Takže…

Takže pokud vás trápí plíseň, nebo se jí obáváte, tak opravdu doporučuji si ten nátěr dát. Zaměstnanci firmy jsou skutečně spolehliví lidé, s nimiž je vynikající domluva a je radost s nimi spolupracovat. Skvělé je, že firma nenabízí jen likvidaci plísní, ale i odstraňování graffiti, čištění koberců, podlah a čalounění a mytí oken a výloh.

Zkrátka všechny takové ty těžší práce, které je lepší přenechat profesionálům. A své služby nabízí po celé České republice, ale i na Slovenku, v Německu a v Rakousku, takže je vidět, že má firma opravdu široké pole působnosti. Uplatnit se i na zahraničním trhu není nic jednoduchého. Takže je vidět, že firma odvádí opravdu vynikající práci.

 

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *