Účinné čistění koberce

95
Čištění koberců

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců nabízí profesionální, kvalitní a efektivní strojové čištění koberců. Díky použití profesionální chemie a kotoučového stroje bude Váš koberec opět jako nový. Konkrétním příkladem může být čištění zaschlé staré skvrny od borůvek na koberci s vysokým vlněným vláknem.

Naši pracovníci byly informování o druhu problému a podle toho následně postupovali. Čištění koberce probíhá v několika krocích. Prvním krokem je nanesení kvalitní desinfekční chemie, která se nechá několik minut působit. Ve druhém kroku se využívá silného, ale velmi šetrného kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává čisticí kosmetiku do kobercových vláken a zbavuje jej nečistot.

Jelikož…

Jelikož bylo společnosti od majitelky koberce sděleno, že starou skvrnu se několikrát snažili očistit volně dostupnou chemií, bylo určité riziko, že se skvrnu nepodaří zcela odstranit. Majitelka byla o tomto riziku zpravena a sama se tedy mohla rozhodnout jaké metodě dá přednost. Zda levnější, ale méně spolehlivé či o něco dražší. Ale za to spolehlivější čištění právě kotoučovým strojem (cena se pohybuje přibližně 27,-/m2).

Naši pracovníci na místo určení dorazili informováni a připraveni vše precizně provést. Nejprve stručně majitelku informovali o postupu práce a pravděpodobné době trvání a následně se dali do díla. Podle zpětné vazby majitelky můžeme říct, že byla naprosto spokojena s našimi zaměstnanci, jejich profesionalitou, slušností a rychlostí.

Čištění…

Čištění koberce bylo nakonec velmi úspěšné. Koberec téměř zářil novotou a po skvrně nebylo ani památky. Majitelka i pracovníci byly velmi spokojeni s výsledkem práce a naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. se těší na další případnou spolupráci.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *