Naše profesionální firma A SERVIS LIPKA se dokáže postarat o koberec plný skvrn

65
Čištění koberců

K nám do A SERVISU LIPKA s.r.o. Čištění koberců volá mnoho různých typů lidí. Někdy je to kutil, jindy hospodyňka, někdy mladá maminka a jindy stará babička. Všechny ale spojuje jedna věc, a to, že chtějí, abychom jim pomohli s úklidem. Naše firma A SERVIS se specializuje na úklid koberců a podlah. Ty čistíme pomocí strojové metody, za použití asi padesátikilového stroje pečlivě proškolenými profesionály.

Kromě toho se naše firma věnuje i mytí oken a výloh a to i ve výškách. Všichni naši zaměstnanci mají certifikát na práci ve výškách a používají naši zdokonalenou metodu suchého čištění, ale o tom jindy. Kromě toho nabízíme i odstraňování graffiti nebo antigraffitovou prevenci. Teď se na nás ale obrátila čerstvá absolventka vysoké školy, která chtěla, abychom z původně studentského bytu udělali byt pro mladý pár. A jak? Dokonalým vyčištěním koberců. Tento mladý pár měl totiž už dost sdíleného bydlení a hledal místo, kde by mohli po práci spíše v klidu relaxovat, než hrát divoké hry.

Náhoda…

Náhoda tomu chtěla a štěstí jim přálo, že se domluvili s majitelem, že za výhodnějších podmínek, budou moci zůstat v bytě, kde jsem do teď bydleli. Byt je to totiž opravdu krásný a ve výborné lokalitě. Ale předtím tam bydlelo 5 lidí. Takže dostával dost zabrat. Naši zákazníci ale byli strašně rádi, že tam budou moci zůstat a nebudou muset absolvovat otravné stěhování. Byt potřeboval několik malých nebo větších zásahů. A jedním z nich byly koberce.

Rozhodli se, že nebudou utrácet za koberce nové, ale nechají ty staré vyčistit. Obrátili se na naši firmu, jestli bychom jim s tím mohli pomoct a my jsme samozřejmě mohli. Po smluvení termínu nezbývalo než přijet a dát se do práce. Pomocí metody strojového čištění, kterou používáme jsme vyčistili celý koberec ne jenom největší skvrny. To je velice důležité, protože jinak by koberec byl flekatý. K hloubkovému čištění používáme kotoučový stroj, který vysokým tlakem a účinnou chemikálií všechny skvrny odstraní.

Skvrny…

Skvrny od make-upu, zbytků jídla a všeho možného zmizely a koberec dostal zase svůj původní vzhled a strukturu. Slepené vlasy koberce se podařilo pomocí čištění a následného vysátí vysavačem s extra silným tahem načechrat a jednotlivá vlákna od sebe odlepit. To všechno díky kotoučovému stroji, který na čištění koberců používáme. Běžnou extrakční metodou, kterou volí jiné firmy, bychom tohoto výsledku nedocílili ani my.

Proto používáme ty nejlepší technologie, je jím asi 50 kilový stroj a profesionální čistící přípravky. S naší prací jsou spokojeni nejen zákazníci u nás v České republice, ale taky u našich sousedů, v Rakousku, Německu a na Slovensku.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *