Smallville – cenovo najdostupnejší nízkoenergetický dom na trhu

2079

Moderné bývanie nikdy nebolo dostupné, tak ako teraz. Nízkoenergetický montovaný dom Smallville vás poteší nielen svojou skvelou cenou, ale aj možnosťou prístavby v prípade, že vám začne byť tesno a začnete sa rozrastať ako rodina. V každom prípade ho však ocení každý, kto chce bývať ekonomicky aj ekologicky. Dovoľte, aby sme vám predstavili bližšie tento domček snov …

nizkoenergeticky rodinny dom

Viac informácií

 

Najdostupnejší nízkoenergetický dom

Dom Smallville v základnej verzii má úžitkovú plochu 35, 03 m2. Tak, ako môžete vidieť aj na pôdoryse (obr.1), tento priestor poskytuje pohodlné bývanie pre jednotlivca alebo dve osoby. Na výber je vždy viac variácií ako rozdeliť priestor do miestností, vždy je možné projekt upraviť aj podľa želania zákazníka. Toto kontrétne dispozičné riešenie bolo inšpirované moderným otvoreným bývaním, ktoré je v dnešnej dobe veľmi obľúbené. Zo vstupnej chodby sa dostanete do všetkých priestorov v dome.  Hneď oproti vchodových dverám je kúpeľna so sprchovým kútom, naľavo je priestorná spáľna a napravo sa presunieme do obytnej miestnosti s kuchyňou. Priestor v tejto miestnosti bol vyriešený zaujímavým spôsobom. Je tu obývačkové posedenie, jedálenský kút a kuchynský kút, ktorý je veľmi prakticky umiestnený za rohom. Z tejto miestnosti je aj druhý vstup do spálne a priamy vstup na terasu, ktorá rozširuje celkový obývateľný priestor domu.

podorys domu smallville

Výhodou tohto projektu je, že bol navrhnutý pre možnosť dostavby (obr. 2).  Tak môžete priestor zdvojnásobiť a zväčšiť o úžitkovú plochu základnej verzie domu, kedykoľvek sa preto rozhodnete. Na výber budete mať niekoľko variant prístavby s možnosťou úpravy podľa vašich individuálnych požiadaviek. Z tohto hľadiska predstavuje Smallville výbornú alternatívu bývania, jednoducho domček, s ktorým môžete začať svoje bývanie snov a ktorý myslí aj na vašu budúcnosť.

Ďalšie výhody vyplývajú aj z toho, že Smallville patrí medzi nízkoenergetické montované domy . Hrubá stavba montovaného domu je hotová už do 30 dní, bývať teda môžete už veľmi rýchlo.

Ekologické a úsporné bývanie je pri nízkoenergetických domoch samozrejmosťou. Priemerné mesačné náklady na energie sú okolo 70 €, čo je výrazne nižšia položka, v porovnaní s klasickým bývaním, kde sú výdavky okolo 150 – 200 €.  

Zapáčil sa vám Smallville a zaujíma vás jeho aktuálna cena? Stiahnite si katalóg s cenovou ponukou priamo u výrobcu Bývanie Slovensko. V pravom dolnom rohu je vyskakovacie okienko, kde stačí zadať váš mail.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *