Parfum Love & Desire femme pre ženy

1777

Chemické látky „feromóny“ vznikajú v určitej koncentrácií v každom z nás. Vedeli ste o tom, že práve tieto látky určujú to, ako voniame, a teda ako sme príťažlivý pre opačné pohlavie? Feromóny nezaznamenávame žľazami, ktoré sú umiestnené v nose, ale orgánmi, ktoré sú umiestnené v nosnej jamke, a to priamo pod nosom. Akonáhle feromóny naše orgány zaznamenajú, mozog začne stimulovať zvýšenú sexuálnu rozkoš. Ak aj vy túžite po zvýšenej príťažlivosti a túžbe zo strany opačného pohlavia, parfum Love & Desire femme je presne to, čo potrebujete aj vy.

Dokonalé prepojenie vôní z grapefruitu, šalvie a tropickej rastliny!

Parfum Love & Desire femme je určený pre ženy, ktoré túžia po silnom sex-appele a veľkom úspechu u mužov. Vôňa je skvelým prostriedkom, ako zvýšiť sexuálnu príťažlivosť a zároveň vzbudiť u opačného pohlavia vzrušenie. Dokonalé prepojenie grapefruitu, šalvie, dreviny vypruštek a tropickej rastliny pačula sú zárukou silnej sexuálnej odozvy!

Love desire femme

Fungovanie feromónov

Ako už bolo spomenuté, feromóny zaznamenávame orgánom v tvare trubičky, ktorá sa nachádza v nose, a to v blízkosti nosnej prepážky. Inými slovami možno povedať, že ide o akýsi senzor, ktorý dokáže vycítiť feromóny a následne túto informáciu „odoslať“ do rozličných častí mozgu, čím sa následne ovplyvňuje naše chovanie. Feromóny teda vnímame, a to bez toho, aby sme o tom vedeli a uvedomovali si to. Vylučuje ich každý z nás, no vedome tento proces nevieme ovplyvniť. Z tohto dôvodu sa tešia mimoriadne obľube parfumy, v ktorých sú obsiahnuté látky, vďaka ktorým opačné pohlavie zachytí vašu vôňu, a to prakticky okamžite.

Ako dlho Parfum Love & Desire femme účinkuje?

Parfum Love & Desire femme ktorý je určený výhradne pre ženy, funguje niekoľko hodín po jeho nanesení. Feromóny obsiahnuté v parfume sa postupne rozpadnú a účinok pominie. Avšak, charakteristickú vôňu je možné cítiť aj po dobu niekoľkých dní!

 

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *