Na odstranění plísně je nejlepším pomocníkem nátěr LSG. Odstranění plísní v Plzni.

702
jak čistit plíseň

Dobrý den, docela často píšu do diskuzí a podobně. Sama se totiž často obracím s žádostí o pomoc na internet. Vždy se najde někdo, kdo má dobrou radu. A proto jsem se rozhodla napsat tento článek, protože tentokrát nějakou tu radu mám já. Chtěla bych říct tak pár slov o úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., se kterou mám opravdu vynikající zkušenost.

Chemikálie ani přírodní prostředky na plísně nezabraly

Trápila mě doma plíseň. Nevěděla, jak jsem se jí zbavit. Zkoušela jsem na to všechny možné babské rady, jak čistit plíseň, ale nic nezabíralo. Až jsem se na internetu dočetla, že nemá úplně smysl se snažit se plísně odstranit pomocí prostředků, které jsou volně dostupné v supermarketech. Většinou nefungují a efekt je jen zdánlivý a krátkodobý. Ale že je lepší si nechat pomoci od úklidové firmy, nejlépe od A SERVIS LIPKA. Tak jsem to vyzkoušela a jsem nadšená. Především z jejich LSG nátěru proti plísním.

A SERVIS LIPKA nabízí i kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů. Nitrobuněčný tlak potom způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít.

Výbornou volbou je protiplísňový nátěr

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Jinak záruku garantují dva roky. Ale já ho mám už déle jak dva roky a musím říct, že stále funguje. Je to opravdu spolehlivá ochrana, pokud máte problémy s plísní. Je to problémová záležitost, se kterou se nechce potýkat nikdo z nás. Takže je určitě dobré dodržovat určitá preventivní opatření.

Abyste tvorbě plísní předcházeli, je důležité pravidelně kontrolovat na vlhkoměru relativní vlhkost vzduchu. Podle toho organizujte výměnu vzduchu v místnostech větráním nebo jiným způsobem. V místnosti taky není dobré  příliš často sušit prádlo. Pokud nemáte na výběr, snažte se ho vždy sušit ideálně pouze v jedné místnosti, kde budete opravdu často větrat. Aby tak došlo k potřebné výměně vlhkého teplého vzduchu za suchý studený vzduch. Také není dobré mít velké množství pokojových rostlin. Pokud je máte a nechcete se jich zbavovat, tak je moudré si pořídit kvalitní odvlhčovač vzduchu. Ten vám pomůže vlhkost v místnosti regulovat.

Plísně pak už nemusíte řešit

Další informace samozřejmě naleznete i na samotném webu firmy. Na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. A to byl i náš problém, protože se plíseň tvořila v místnosti, která byla na sever. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucí plísně, je právě protiplísňový nátěr LSG. Je to opravdu velmi účinná prevence, kterou mohu opravdu jedině doporučit. Jsem s ním velice spokojená a od té doby mám od plísní pokoj. Jejich zaměstnanci jsou navíc velice profesionální a ochotní, takže za sebe dávám plný počet bodů a posílám svou recenzi dál. Sice je na ně na internetu spousta další chvály, ale jak se říká méně je někdy více, tak v tomto případě to neplatí, čím více kladných recenzí, tím více lidí ví, kam se obrátit.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *