Pleseň je vždy problém. A ak neviete, ako sa jej zbaviť, kontaktuje A SERVIS LIPKA. Odstránenie plesní Rožňava

603
Prostriedky na odstraňovanie plesní

V našej zmrzlinárni sa v miestnosti pre zamestnancov začala robiť pleseň, čo bol vážne problém. Nechceli sme, aby naši zamestnanci trávili svoje pauzy v plesní zamorenom prostredí. Našťastie sme si to všimli celkom skoro, ako sa stihla pleseň nejako viac rozliezť. Ale vyčistiť sa nám ju nepodarilo. Prípravky, ktoré sme vyskúšali, nepomáhali.

Zavolali sme si odborníkov

Takže sme si na to čo najrýchlejšie najali upratovaciu firmu, kým pleseň nebola nejako viac rozlezená. Na internete nám medzi prvými vybehla A SERVIS LIPKA, s.r.o.Prostriedky na odstraňovanie plesní. A mala aj dobré referencie, takže sme ich kontaktovali. A sme s ich službou odstránenie plesne veľmi spokojní. Nielen, že dali múr do poriadku, ale dozvedeli sme sa od nich aj podstatné informácie.

Vzdušná vlhkosť bola príliš vysoká

Dôležité je tiež strážiť správnu vlhkosť. Vzdušná vlhkosť by mala byť okolo 50 – 60 %. Akonáhle je vyššia, už to môže spôsobiť problémy. Napríklad pri dvadsaťminútovom sprchovaní sa do ovzdušia dostane až 200 g vody, potením a dýchaním uvoľníme počas jediného dňa do vzduchu až 300 g vody. Napríklad štvorčlenná rodina vyprodukuje viac ako desať litrov vodnej pary denne.

Našťastie tu sú účinné prostriedky

Keď to všetko spočítate, tak je vám jasné, že toto všetko v dome, ktorý je starší a sám už o sebe zadržiava vlhkosť, je to pomerne veľký problém. A u nás máme v miestnosti pre zamestnancov aj sprchu, pretože v lete sa celkom nabeháme, takže ju celkom využívame. Takže vo výsledku za to mohla nadmerná vlhkosť. Ale s tým všetkým sa bez problému poradil ich revolučné náter LSG, ktorý nás plesne nadobro zbavil. Takže ak neviete, ako sa plesne zbaviť, kontaktuje túto upratovaciu firmu. Jej zamestnanci vám zaručene pomôžu a vy sa tým už nebudete musieť zaoberať.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *