Ak niečo funguje na odstránenie plesne, tak je to LSG od A SERVIS LIPKA. Čistenia plesní Rimavská Sobota

629
Likvidátor plesní

U nás doma sa začala tvoriť pleseň. Vôbec sme si ju nevšimli, pretože vznikla v rohu miestnosti, za závesom. K odhaleniu došlo, až keď sme umývali okná, a teda prali aj záclony a závesy. Z toho dôvodu už bola pomerne veľká. Boli sme z toho naozaj nešťastní. Pleseň je esteticky nevzhľadná, zapácha a navyše je aj zdravotne závadná.

Zvaná a nezvaná návšteva

Naše rozčarovanie nad prítomnosťou tohto nepozvaného hosťa bolo ešte väčšie, pretože k nám mali na týždeň pricestovať našu vzdialení príbuzní z Austrálie. A aby toho nebolo málo, ich dcéra trpí silnou astmou. A astmatik v prostredí, kde je pleseň, sa dusí ešte viac než normálne. Takže to bol vážne problém. Návštevu sme zrušiť samozrejme nechceli a ani nemohli, pretože už mali kúpené letenky. A z Austrálie to sem nie je práve za pár stoviek. Navyše ani my sami sme nechceli zdržiavať v dome zamorenom plesní.

Odborný zásah

Takže sme na internete hľadali firmu, ktorá by nás toho zbavila. A našťastie sme ju našli. Tou firmou bol A SERVIS LIPKA, s.r.o.Likvidátor plesní. A nielen že sa nám postarali o čistotu našej múru, ale dozvedeli sme sa od nich aj užitočné informácie. Napríklad že na zateplených fasádach a na severných stranách múrov je výskyt plesní, baktérií, húb a kvasiniek najčastejší. A to bol aj náš problém, pretože sa pleseň tvorila v miestnosti, ktorá bola na sever. Našťastie si s tým vedel poradiť ich náter LSG, ktorý je naozaj najúčinnejšia a aj stopercentnou prevenciou. Môžem hp naozaj jedine odporučiť.

LSG náter

Pri odstraňovaní plesne zamestnanci tejto firmy najprv na povrch znečistený plesňou naniesli účinný dezinfekčný prostriedok. Po odstránení nečistôt a biotického napadnutia potom dali náter proti plesniam priamo na existujúce povrchy, ktoré potom trvalo chráni proti opätovnému výskytu plesní, baktérií, húb, kvasiniek a rias. Po zaschnutí vytvorí umývateľný transparentný difúzne otvorený povrch odolný poveternostným vplyvom aj UV žiareniu. Tiež nám povedali, že LSG je aplikovateľný aj na drevo, OSB dosky, umakart, disperzné, silikátové farby a na veľa ďalších povrchov. Po tejto skúsenosti ich službu likvidáciu plesní odporúčam.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *