Ochrana proti grafitom. Odstraňovanie grafitov, sprejů a plesní Lučenec

774
Dezinfekcia a sanácie plesní

Dosť si potrpím na pekný dizajn a vždy som si pochvaľovala v upravovaní izieb a jeho zariaďovaní. Takže keď sme sa s priateľom sťahovali do nášho novo kúpeného domu, nemohla som sa dočkať, až sa do všetkého zariaďovania a vybavovania pustím. Navyše mám veľké šťastie. Môj priateľ je totiž v tomto celkom veľký flegmatik a jediné, na čom mu záležalo, aby na našej záhrade bol pekný anglický trávnik, a aby naša spálňa nebola ružová.

Antigrafitový náter je dnes nevyhnutnosť

Mali sme dosť peňazí, takže sme investovali do všetkého možného. Ale čo nás vtedy nenapadlo, tak nechať natrieť fasádu domu ochranným náterom proti grafitom. Takže keď sme po troch mesiacoch, čo sme sa nasťahovali, na novom dome videli ten nevkusný hnus, skoro to s nami seklo. Jednoducho novo natretý dom a netrvalo to dlho a už sa na tom musel vyblázniť nejaký blbec. Hneď som na internete našla niekoho, kto by nás toho zbavil.

Vďaka AGO mám zase pokojné spanie

Nakoniec som objednala si firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. , Znečistená fasáda od plesne. Nemôžem si ich služby vynachváliť, hoci som bola voči ich chvále na internete trochu skeptická. Ale splnili to, čo sľubovali. Múr vyzerala opäť ako nová. Potom naniesli antigrafitový náter AGO, ktorý zaručuje, že nasledujúce odstraňovanie grafitov bude takmer bezproblémové. Vďaka tomu môj náš dom vyzerá znova podľa mojich predstáv a ja už sa novovzniknutých grafitov nemusím desiť.

A SERVIS ponúka širokú paletu služieb

Zamestnanci firmy boli veľmi milí, slušní, a profesionálni, takže nie je absolútne nič, čo by som tejto firme mohla vytknúť.  Ide o solídnu spoločnosť, ktorá ponúka len to najlepšie a ja ju môžem všetkým jedine odporučiť. A najlepšie je, že sa nazabývají len odstraňovaním grafitov. Likvidujú tiež plesne, a to ako v interiéri, tak aj v exteriéri. Aplikujú tiež špeciálne protiplesňový náter, ktorý zamedzí ďalšiemu výskytu plesní. Je jasné, že akonáhle sa u nás vyskytne zase nejaký problém, určite sa opäť obrátime na firmu A SERVIS.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *