I čilá starší dáma si neporadí se vším sama. Strojové čištění koberců a tepování sedaček  Praha

509
Praha 3 čištění, koberce

Vyznat se v té nepřeberné nabídce úklidových firem, není vždy jednoduché. Jako potencionální klient stojíte před nelehkou úlohou. Pokud vy sami nebo alespoň Váš dobrý známý již nemáte osobní zkušenosti s nějakou konkrétní společností, jste většinou odkázáni na internetové zdroje. Jak si má ale člověk vybrat? Lze důvěřovat internetovým diskuzím? Do jisté míry určitě ano, ale vždy je potřeba umět si vybrat relevantní informaci.

Firma Praha 3 čištění, koberce, se jako jedna z mála v republice věnuje strojovému čištění koberců pomocí rotačních strojů se zabudovanými měkkými kartáči. Jedná se o moderní techniku čištění umělých koberců, která působí hloubkově, ale zároveň nedochází k poškození struktury koberce. Použitou profesionální kosmetiku vpravuje do vláken krouživými pohyby. Dochází tak v jeden okamžik k mnoha efektům.

Koberec…

Koberec se dezinfikuje, velice příjemně voní a zároveň kartáče vyčešou veškeré nečistoty a zárodky alergenů na povrch koberce, odkud jsou velice výkonným třímotorovým vysavačem odsáty. Vysavač koberec provzdušní a vlákna po působení rotačního stroje narovná. Výsledkem je opravdu čistý, načechraný koberec, na kterém špína hůře ulpívá. Po zásahu našich strojů se koberec dlouhodobě mnohem lépe udržuje čistý.

Služby úklidové společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsou zákazníky prověřeny. Těší nás, že se na nás stále rádi obracejí. Jsme ryze česká úklidová společnost, která se na trhu pohybuje již od roku 1991 a stále rosteme. Naše služby si oblíbili také klienti z Rakouska, Německa a Slovenska. Zákazníkova spokojenost je pro nás na prvním místě.

Vždy…

Vždy nás potěší kladná zpětná vazba. Třeba před letními prázdninami se nám ozvala paní, která chtěla dát své mamince k narozeninám poukaz na generální úklid bytu. Její maminka byla, nebo lépe řečeno stále je, na svůj věk velice čilá. Ale umývat okna zvenčí v pátém patře panelového bytu už se bála. Problém třeba měla i v případě utírání prachu na skříních a výše položených místech. Poslední kapkou pro její dceru byla skvrna na koberci v obývacím pokoji. Ta se tam objevila poté, co si chtěla přenést svou odpolední kávu k televizi, kde dávali její oblíbenou detektivku. Na konferenčnímu stolku se jí podařilo kávu převrhnout a z koberce se jí skvrnu už nepodařilo odstranit.

Jelikož byli její dcera s rodinou v té době značně pracovně vytíženi, našla si naše služby na internetu a pozvala nás na zátah, kterého jsme se s elánem zhostili. Její maminka byla z průběhu úklidu, a hlavně z výsledku naší práce, úplně dojatá. S její dcerou jsme se domluvili na pravidelném každoročním gruntování.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *