Připomínky na koberci? Strojní čištění koberců, tepování sedaček Brno. Odstranění alergenů, roztočů, skvrn, fleků

519
tepování Koberce Brno, čištění

Jarní prázdniny. Pro většinu lidí ve znamení lyžování a zimních radovánek. Pro nás? Jako každý jiný den, ve znamení čištění koberců, podlah, čalounění.

Odstraňování plísní nebo graffiti…

cena čištění obercůOdstraňování plísní nebo graffiti a nebo mytí oken. Vším tím, se totiž naše firma A SERVIS LIPKA s.r.o. zabývá. A to už mnoho let. Na trhu působíme přes dvacet let a to nejenom v České republice, ale také v Rakousku, na Slovensku nebo v Německu. Všude tam je možné využít našich služeb a všude tam patříme ke špičce v oboru. Letos po jarních prázdninách se na nás obrátila rodina, kter netradičně trávila prázdniny doma. A protože maminka chtěla pořádně zabavit děti, tak jim musela vymyslet pestrý program.  Součástí toho bylo malování, vaření, pečení, vyrábění, vycházky a výlety. Hlavně ty první věci se hodně projevily na jejich koberci.

Děti totiž nerespektují…

Děti totiž nerespektují to, že se vaří v kuchyni. Oni vaří všude, kde je to jenom možné i nemožné. Takže se to zaručeně projeví i na vašem koberci. Aljak vyčistit koberece od toho jsme tady my. My Vám pomůžeme vaše koberce dokonale vyčistit, tak, aby nebylo vůbec nic poznat. Všechny naše služby děláme co nejpečlivěji a pomocí nejmodernějších a nejkvalitnějších technologií, které jsou k dostání, mnoho z nich jsme si také vymysleli nebo zdokonalili sami. I to je důvod, proč patříme k těm nejlepším v oboru a to nejenom na českém trhu, ale také v zahraničí.

Naši zákazníci také oceňují…

Naši zákazníci také oceňují rychlou a flexibilní domluvu. Nečistoty na koberci zákaznice jsme odstranili pomocí metody strojového čištění kotoučovým stojem. Tato metoda na rozdíl od extrakční metody koberec nejen, že úplně vyčistí důkladně do hloubky, ale nezanechá na koberci fleky, kterých se poté jenom špatně zbavuje. To vše se totiž může stát, pokud koberec jak vyčistit skvrny od vínačistíte extrakční metodou. Práci jsme se jako vždy snažili zvládnout v co nejrychlejším čase, ale s co nejlepšími výsledky. Zákaznice i její manžel byli s výsledkem čištění více, než spokojeni. Zákaznice si nejvíce pochvalovala, že koberec vypadá jako nový, krásně voní a navíc po skvrnách není ani památky.

Takže…

Takže ne jenom, že vypadá stejně jako před týdnem. Vypadá ještě daleko líp, protože jsme odstranili i zašlou jak odstranit alergeny z kobercešpínu. Doufáme, že aspoň chvíli po našem zásahu se budou děti držet na pozoru. Koberec je teď i zdravotně nezávadný, bez roztočů a bakterií. Hloubkové tepování Koberce Brno, čištění můžeme doporučit všem, a nejenom těm, jejichž koberec je aktuálně hodně znečištěný. Hloubkové čištění kotoučovým strojem doporučujeme i preventivně pro všechny, kteří chtějí žít v čistotě a pořádku. K čištění koberců používáme specializovanou kosmetiku, kterou pečlivě vpravujeme do koberce a tím zaručíme jeho čistotu, odstranění zápachu a krásně jemnou strukturu a narovnání vlasu koberce.

 

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *