Voskování linolea, nano impregnace průmyslových podlah. Strojní mytí Nový Jičín 

609
podlahy čistenie

Moje rodina říká, že jsem posedlá úklidem. Ale to se pletou. Já chci jenom jednu věc. A to, abychom měli doma čisto. Když doma nemám uklizeno a čisto, tak si nemůžu pořádně odpočinout. Když je něco někde rozházené, tak to prostě nevydržím a musím to uklidit a dát na své místo. Nedělám to proto, že by mě to bavilo. Ale protože nikdo jiný to za mě neudělá.

Profesionální pomoc

A jednou jsem toho měla už dost a rozhodla jsem se, že si na to zavolám posily. Teda, ne na všechno. Ale aspoň na něco. Na internetu jsem si našla firmu A SERVIS LIPKA s.r.o.  Ta se dlouhodobě zabývá čištěním různých povrchů. Věnuje se čištění čalounění, koberců pomocí metody čištění kotoučovým strojem. Co jsem ocenila, a asi to hrálo i velkou roli při výběru, bylo, že působí i v zahraničí. A to v Rakousku, na Slovensku a v Německu. Tam je konkurence na trhu s čištěním výrazně větší. Čistí však nejen koberce, ale taky všechny jiné druhy podlah. Od dlažby, linolea, marmolea, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po plovoucí podlahu. Čištění provádí pomocí nejmodernější technologie, kterou je čištění kotoučovým strojem. K tomu používají čistící kosmetiku určenou speciálně pro profesionální aplikaci.

Čistá a zdravotně nezávadná podlaha

Tyto informace mne přesvědčily k tomu, abych zvolila tuto firmu. A zpětně musím říct, že jsem byla velice spokojená. Zaměstnanci A SERVISU použili kotoučový stroj, který podlahu důkladně a do hloubky vyčistil. Nejdříve ze všeho podlahy vydrhli pomocí již zmíněné chemie, která je velice účinná, ale šetrná zároveň. Ta podlahu zbavila zažrané špíny. Potom pomocí vysoce výkonného vysavače podlahu vykartáčovali, aby mohli odstranit všechny nečistoty a přebytečnou vlhkost. Posledním krokem bylo důkladné mytí. To podlahu zbavilo všech zbylých nežádoucích chemických látek a byla tak čistá, bez alergenů a zdravotně nezávadná. To jsem velice ocenila. Protože když ke mně přijde na návštěvu sestra s miminkem můžeme si s nim klidně hrát na zemi.

 Zasloužený odpočinek

Za několik hodin byl úklid u konce a podlahy v celém bytě zářily novotou. Celkově jsem byla s prací i přístupem A SERVISU velice spokojená a určitě se na ně za nějakou dobou obrátím znova. Protože z takto dokonale vyčištěné podlahy mám ohromnou radost. Můžu si teď v klidu lehnout, dát si nohy nahoru a odpočívat. A za to Nový Jičín podlahy, čištění velice děkuju.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *