Ne každý má talent pro hraní na nástroje. Čištění stěn, zdí fasád od sprejů, graffiti Praha

496
Odstranění Praha, graffiti

Před dvěma týdny jsme měli zakázku v obchodě s hudebninami. Volali nám jeho pracovníci a majitelé. Obchod jim někdo během noci stačil posprejovat. Graffiti vypadalo velmi nevzhledně a neesteticky. Proto se ho chtěli neprodleně zbavit. Trochu hledali na internetu a dostali se k nám. Rozhodli se nás tedy kontaktovat a využít našich služeb. K tomu, aby odstranili graffiti ze své budovy. Naše firma se jménem A SERVIS LIPKA, s.r.o. se specializuje na účinné odstraňování graffiti. I jeho prevenci.

Předtím, než se dostaneme k tomu, jak zakázka dopadla, přiblížíme vám postup naší práce při odstraňování graffiti. Krokem jedna je, že graffiti zeslabíme co nejvíce. Krok dva znamená, že poté jej přetřeme příslušnou fasádní barvou. Zamalovat graffiti hned a neodstraňovat ho, nepřináší dobré výsledky. Graffiti většinou prosvítá na povrchu a jsou vidět jeho původní linky. Které jistě nikdo nechce. Prevence proti posprejování je možná – doporučujeme nechat nanést na fasádu budovy antigraffitovou ochranu.

Ta…

Ta dovede zajistit následné odstranění graffiti se stoprocentním výsledkem. Je potřeba připomenout, že odstraňování graffiti nelze provést a zakázky odevzdat v daném termínu ve finální podobě, pokud klesne venkovní teplota pod deset stupňů. Ze praxe již víme, že za těchto teplot ani nepřibývá graffiti. Antigraffiti nátěr s pracovníky nanášíme v několika vrstvách. A to podle struktury povrchu. Je možné ho nanést na všechny druhy ploch, včetně plastů. Jediné materiály, které nejsou vhodné pro antigraffitový nátěr, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát.

Při nanášení antigraffiti nátěru je zapotřebí mít teplou venkovního ovzduší vyšší než deset stupňů. Poskytujeme nejlevnější cenu v České republice. Od 120 korun za metr čtvereční. U hladkých ploch nanášíme obvykle tři vrstvy. U strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést od šesti až po dvanáct vrstev. Naše společnost Odstranění Praha, graffiti, jako jediná v České republice může zaručit funkčnost ochrany za bezkonkurenční.

Přesto…

Přesto i za nejlevnější cenu! Odstranění graffiti z ošetřených povrchů není komplikované a je vždy s co nejlepším výsledkem. Za což se může naše společnost zaručit. Graffiti odstraníme a poté naneseme speciální jednorázový nátěr Bellizoni. Tím se docílí toho, že je ochrana zachována a také zmnohonásobněna. Její funkčnost tak vydrží až dlouhých šest let! Mimochodem toho zvládne rovněž více. Včasné odstranění graffiti je nesmírně důležité pro náš takzvaný „systém čistých budov“.

Navíc, pokud se graffiti rychle odstraní, sprejeři většinou přestanou sprejovat v dané lokalitě. Klienti byli s naší prací spokojeni. Chválili i naše vystupování. Že prý někdy bývají pracovníci „echt“ nepříjemní. Ale my že jsme byli velice profesionální, a přitom milí. Dodali, že si jistě zasloužíme pozitivní recenzi. Na tu se už teď upřímně těšíme. Děkujeme novým milým klientům. Třeba se zase někdy shledáme.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *