Baletky jsou ta nejelegantnější stvoření. To co se nepovedlo. Ochrana, mytí fasád. Odstranění graffiti Praha

716
Praha čištění graffiti

Vždy jsem snila o tom být baletkou. A svůj sen jsem si takřka splnila. Začala jsem tančit balet již od útlého věku. Přesněji od mých čtyř let. Díky dobrým kyčelním dispozicím jsem to měla na kariéru baletky ideální.

Začala jsem na sobě…

odstranění graffiti z cihelZačala jsem na sobě již od mala tvrdě dřít. Pak přišlo období, kdy jsem si tím nebyla jistá. Chtěla jsem dělat něco jiného. Třeba kreslit, zpívat nebo lítat za kluky. Rodiče mi samozřejmě nic z toho nedovolili. Tak jsem musela vydržet. A pak se to zase nějak přehouplo do další fáze, kdy jsem si zase balet více a více oblíbila. Tehdy jsem se rozhodla, že chci balet vážně studovat. Takže jsem se chystala na talentové zkoušky. Ty jsem udělala nadprůměrně úspěšně. Skončila jsem tehdy čtvrtá. Skoro jsem tomu nemohla uvěřit.

Bylo to pro mě…

Bylo to pro mě neskutečné štěstí. Cítila jsem, že toto je skutečně pro mě. Také jsem velmi brzy začala sklízet ochrana před graffitiúspěchy. Díky své genetice nepřibírám. Takže jsem nečelila útokům na mou postavu. Což se mnohdy mladinkým baletkám stává ze strany učitelů. Řada z nich pak sklouzne k anorexii. Je to strašně obří paradox vlastně. Jako baletka jste strašně silná. Především v nohách. Ale přitom musíte vypadat jako to nejkřehčí stvoření. A pak vás také muži musí unést. Takže více než padesát většinou moc vážit nemůžete. Je to hrůza, ale bohužel je to realita. Sama jsem si jí prošla. Po tom, co jsem dostudovala jsem dostala nabídku na angažmá v divadle. Tu jsem s radostí přijala.

Ale na divadelních…

antigraffitová ochranaAle na divadelních parketách jako by to bylo ještě horší. Vydržela jsem to dva roky a poté jsem si řekla, že už na to kašlu. Že ten dril se prostě nedá zvládat. Ne dlouhodobě. Strašlivě jsem trpěla. Bylo pro mě tedy takřka vykoupením, když jsem s baletem skončila. Poté mi nabídli lekce baletu v jednom studiu. Původně jsem odmítla, balet již přeci umím. Ale né, zněla jejich odpověď. My vás chceme, abyste u nás učila. Ach tak, pochopila jsem. No proč ne. A tak slovo dalo slovo. A já už se úspěšně pár let živím baletem, ale přesto u něj neumírám. Strašně mě moje práce nyní baví a naplňuje. Především kvůli mým kolegům. Na ty si ani za Boha nemohu nikdy stěžovat.

Nedávno nás…

Nedávno nás napadlo společně, že do baletního sálu bychom mohli nasprejovat baletku. Jedna dívka se nabídla, že její přítel sprejuje a udělal by to AGO na všechny povrchylevně. Tak jsme na to kývli. Jenže jejímu příteli se to příliš nepodařilo. Přesněji řečeno to byla dost tragédie. A nešlo to ničím hned tak zakrýt. Tak jsme se rozhodli, že zainvestujeme a necháme nepovedené dílko odstranit. Po několika okamžicích strávených u počítače jsme přece jen našli vhodného adepta. Firma A SERVIS LIPKA. Měla férové ceny a hezky vysvětleno, jak odstraňování vlastně probíhá. Smluvili jsme termín. Firma přijela a graffiti skvěle odstranila. Nepovedená baletka ze zdi dočista zmizela. Za sebe tedy firmu Praha čištění graffiti můžeme rozhodně doporučit!

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *