I graffiti je možné se účinně brátnit. Jen je k tomu potřeba znát ty správné postupy. „Odstranění graffiti Praha“

409
Graffiti Praha, čištění

firma na graffitiGraffiti jsou velmi rozšířeným problémem, se kterým je velmi těžké poprat se vlastníma rukama. A proto se tímto problémem zabýváme v naší úklidové firmě A SERVIS LIPKA. K tomuto servisu samozřejmě patří i antigraffiti nátěry, ochrana a účinná obrana proti sprejerům a tomuto vandalismu. Pořídit si tento nátěr je nejlepším řešením, protože poté graffiti ze zdi jen umyjete a nemáte zničenou fasádu. Bohužel není řešením sprejerský nápis pouze přetřít fasádní barvou, protože by obrazec prosvítal. profi odstranění graffiti

A i kdybyste jej natřeli třeba třemi vrstvami a už by nebyl tolik vidět, tak jednou stejně prosvítat bude, protože fasádní barva vždy po nějaké době vybledne, a obzvlášť rychle k tomu dojde, pokud na dotyčnou stranu zdi svítí slunce. Graffiti je potřeba odstranit a my jej odstraňujeme ze všech povrchů. Je třeba zdůraznit, že úspěšnost odstranění se pohybuje od 60 – 90 %. Po odstranění graffiti zůstávají na některých místech stíny, které se ani při opakovaných pokusech nedaří odstranit. Nabízí se další postupy jak se finálně zbavit zbytků sprejů. U fasád a strukturovaných omítek je třeba počítat s tím, že při odstranění graffiti z neošetřených povrchů můžeme odstranit i barvu fasády.

 

Při odstraňování graffiti…

recenze odstranění graffiti

Při odstraňování graffiti postupujeme následujícím způsobem. Graffiti nejdříve co nejvíce zeslabíme a poté pdiskuse odstranění graffitiřetřeme danou fasádní barvou, kterou si rovněž zajišťujeme sami, jen předtím musíme vědět, jaká by barva měla být, aby měla stejný odstín a na fasádě tak nebylo vidět, že dané místo bylo přetíráno. Ale samozřejmě jako u všech jiných věcí, i tady je mnohem lepší si opatřit prevenci než znečištěné zdi graffiti řešit zpětně. A nejlepší prevencí před vandalismem tohoto typu je nechat si nanést na povrch antigraffiti ochranu, která zajistí následné odstranění graffiti se 100% výsledkem. Jednou z našich posledních zakázek bylo odstraňování graffiti na středoškolských kolejích, se kterým si nevěděli rady.

Ale sami neměli ostatečné prostředky na to, aby se o to postarali, tak se obrátili s pomocí na nás. Graffiti nebylo staré, takže nebylo problémem jej odstranit. Vše jsme poté natřeli antigraffitovým nátěrem. Fasáda je opět v pořádku a majitelé byli s naší prací spokojeni. A díky spokojenosti zákazníků dává naše práce smysl. K našim službám dále patří i čištění koberců a podlah, mytí oken a odstraňování plísní a graffiti, takže se na nás neváhejte obrátit, ať už potřebujete cokoli. Služby naší firmy Graffiti Praha, čištění, nabízíme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Proto za vámi dojedeme kamkoli z těchto míst, kam jen budete potřebovat.

 

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *