Obáváte se graffiti? Opatřete si ochranný nátěr fasády proti graffiti

627
Graffiti Praha, odstraňování

Graffiti jsou dnes velice rozšířeným problémem, se kterým se dnes můžete setkat na každém rohu. A to doslova, protože graffiti vidíte skoro na každé ulic, alespoň pokud bydlíte ve větším městě. Je to sprosté ničení majetku a dle našeho názoru by se na toto měli zavést mnohem přísnější zákony, abychom se tomuto problému do budoucna mohli vyvarovat.

Ale i teď se s tím dá něco dělat. Můžete svůj dům či firmu chránit antigraffitovým nátěrem. Sprejeři totiž často poznají, zda dům nátěr má nebo ne, a když vidí, že je dům nátěrem chráněný. Tak ho mnohdy ani neposprejují, protože ví, že by jejich dílo nemělo moc dlouhého trvání, takže na to nechtějí plýtvat svými drahocennými barvami. A antigraffitový nátěr nabízíme i v naší úklidové firmě Graffiti Praha, odstraňování.

Dále…

Dále také realizujeme antigraffitový program, který důsledně a spolehlivě ničí tuto činnost sprejerů. Protože s praxe máme ověřeno, že sprejer pokud vidí, že je na prostoru, který se chystá pomalovat antigraffitový nátěr, tak to rovnou nechá být a jde jinak. Protože ví, že by jeho kresba příliš dlouho nevydržela a bylo by to pro něj plýtvání barev. Tento antigraffitový program zahrnuje technologie odstraňování graffiti i z neošetřených ploch, ochranu proti graffitovému vandalismu a  znečištění, aplikaci antigraffitových nátěrů.

Které jsou jedinou skutečnou účinnou ochranou a obranou proti sprejerům a jejich nevkusným čmáranicím. Dále tento program zahrnuje tzv. systém budov bez graffitového znečištění, stop sprejerství, stop sprejům, účinnou prevenci stop nedovolenému graffiti a samozřejmě jeho nedílnou součástí je kvalitní komplexní servis s velmi rychlým a včasným odstraňováním i sebemenšího graffitového znečištění ihned, a to včetně stržení a odstranění plakátů a nepovolených výlepů.

S tímto…

S tímto nátěrem a celkově s naší službou byli velice spokojeni majitelé víkendové vily, kde se pravidelně s celou rodinnou sjížděli a jednou tam na ně čekalo nepříjemné překvapení v podobě graffiti. A nevěděli si s tím rady, tak se obrátili na nás. A pro nás už nebylo problémem se o to postarat. A díky našemu nátěru si s tím již nemusí dělat žádné starosti.

A právě z těchto zmiňovaných faktů jednoznačně vyplývá, že nejspolehlivější prevencí se stoprocentní účinností před vandalizmem tohoto typu, je nechat si touto firmou nanést antigraffitovou ochranu všude tam, kde se nacházejí sprejery vyhledávaná inkriminovaná místa v podobě fasád, zdí, kamenných zídek, teras, schodišť apod. Díky tomuto nátěru se spolehlivě vyhnete všem graffitovým problémům, které by vás mohli v budoucnu potkat. Protože jediná jistota v dnešním světě je, že vše je nejisté. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *