I s posprejovanou zdí se dá něco dělat. Stačí využít ty správné prostředky. Odstranění graffiti Brno

1087
Graffiti, odstraňování Brno

odstraňovač graffitiProblémy se sprejery mi někdy připomínají řeckou tragédii. Chytí je policie, zatkne, napaří pokutu nebo jim dají veřejné práce a jak to dopadne? On se vrátí s úsměvem, pochlubí se v partě, jaký je to king a stejně bude pokračovat. A nebo je zde ještě ten scénář, že je policie ani nechytí. O počmárané zdiodstraňování graffiti jsem se začala pořádně zajímat v ten moment, kdy se graffiti objevilo na zdi u vchodových dveří mého podniku. Vlastním antikvariát a znáte to, u těchto obchodů to musí zkrátka dobře vypadat, jinak za vámi budou chodit jen zákazníci, kteří něco cíleně hledají.

Takže to muselo okamžitě pryč. Sedla jsem si proto k internetu a hledala takovou firmu, která by s tím měla opravdu zkušenosti a měla bych u nich alespoň nějakou záruku, že by to mohlo jít dolů. A našla jsem tam firmu, která mě opravdu moc zaujala. Jedná se o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA. Ta nabízí nejen antigraffitový nátěr AGO, který na povrchu vytvoří ochranný filtr, takže pokud vám na to někdo něco načmárá, půjde to bez problému dolů. Jenže my ho neměli. Ale i tak si s tím šlo něco udělat. Zaměstnanci z A SERVIS LIPKA si s tím dokázali poradit. Nejprve to odstranili speciálními přípravky, až tam zbyl opravdu jen opravdu hrozně slabý stín, který poté zamalovali fasádní barvou, kterou si nechali předem namíchat.

 

A poté nanesli ochranný nátěr…

jak na počmárané zdi

A poté nanesli ochranný nátěr AGO, díky kterému máme jistotu, že se už graffiti na zdi neobjeví. A pokud ano, tak vím, že to nebude vůbec žádný problém. Takže se tím už nijak nezabývám a moje nervy mohou díky tomu v klidu spát. Navíc mi zaměstnanci řekli, že většina sprejerů už pozná, zda je na zdi ochranný nátěr nebo ne. Takže když zjistí, že tam je, tak to nechají být. Proto můžu tuto službu odstranění graffiti od úklidové firmy Graffiti, odstraňování Brno, všem jedině doporučit, protože jsem s ní byla opravdu moc spokojená.jak na pokreslené zdi

Zaměstnanci firmy jsou navíc všichni skuteční profesionálové, kteří ví, co dělají. Takže se vám nemůže stát, že by se jim graffiti nepodařilo dát dolů. Navíc jsou k tomu velmi milí a ochotní a je s nimi bezproblémová domluva. Jsou sice o něco dražší, ale rozhodně se to vyplatí.

Ty speciální nátěry a podobně sami o sobě musí být drahé. Takže není možné, aby i taková služba byla nejlevnější.  A to člověk ještě musí vzít v potaz, že je to i fyzicky náročnější práce. Doufám, že jsem přidáním své recenze pomohla těm, kteří se rozhodují. Zda si ochranný nátěr mají nechat nanést nebo ne. Protože je to podle mého názoru věc, kterou se hodí vědět a ještě víc, vyplatí se si ji pořídit. Není to finančně tak drahé, aby si člověk půl dne lámal hlavu nad tím. Zda se mu to vyplatí nebo ne. U tohoto vám bude stačit asi tak pět minut.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *